Karşınızda Lomo'Instant Panama

Bak, rüzgar ne getirdi! Yağmur ormanlarının kokusu, tamborito davullarının sesi ve tropik adalarda deniz yolculuğu yaparken hissettiğin tuzlu havadan esinlenilen Lomo’Instant Panama, seni yeni maceralara sürükleyecek.

Üç farklı çekim modu, manzaralar için dahili geniş açılı lens, yaz gecelerini farklı renklerle boyaman için flaş filtreleri ve çok daha fazlası. Lomo'Instant Panama ve Lenses paketini ön spariş ver ve perspektifini Fisheye, Close-Up ve Portrait lens eklentileriyle de değiştir

Issız ada maceralarını bu denizlerden esinlenilen tasarımla hayata geçir – bronz tenin solabilir ama anıların hep seninle kalacak. Sonsuz yaza Lomography Online Dükkan ya da sana yakın bir Gallery Store’dan Lomo’Instant Panama ön sipariş vererek giriş yap.

Fotoğraflar: Marco Morciano ve Lomography Ekibi

marthareed tarafından, 2017-06-14 tarihinde ve #donanım #haberler başlığında yazıldı.

Bahsedilen Ürün

Lomo'Instant

Lomo'Instant

Şipşak fotoğrafçılığın sınırlarını dünyanın en yaratıcı şipşak makine sistemi ile bir adım öteye taşı ve Lomo'Instant fotoğraf makinesine "merhaba" de! Lomo'Instant her yere yanında rahatlıkla taşıyabileceğin mükemmel boyutta. Her yerde ve herkesle anında paylaşabileceğin fantastik fotoğrafları, en yaratıcı şekilde çek.

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler