LC-A+ Ustaları

Görüntülerle iletişim güzeldir! Tek bir film fotografını kullanarak dünyanın farklı yerlerinde bulunan diğer insanlarla bağlantı kurmayı hayal et. Görüntülerin gücü budur ve LC-A birçok insanın yeni deneyimlerine ve arkadaşlıklarına aracı olmuştur. Birçok sanat formunda olduğu gibi LC-A ile yeteneklerini mükemmelleştiren ustalar var.

Krediler: qrro

Bunlar toplumumuzda, kamera kullanımıyla başkalarına ilham vermeyi amaçlayan insanlardır.

hodachrome

Krediler: hodachrome

Neredeyse tanıtılmaya ihtiyacı olmayan bir fotoğrafçı. Eğer bir Lomografici iseniz muhtemelen hodachrome kim olduğunu biliyorsun. Birçok şey arasında mükemmel çoklu pozlama yapar ve gerçekten topluluğumuzun hevesli bir üyesidir. Detayları ve yaratıcı teknikleriyle gerçekten övgüye layık.

ccwu

Krediler: ccwu

Topluluk üyesi olan ccwu, ele aldığı konularda dikkat çekme konusunda gerçek bri usta. Fotoğraflarını iyi çerçevelediği gibi, en iyi sonucu veren renklerle ilgili yaratıcı bir oyun da sunuyor. Sönük tonlardan cesur renklere kadar, renk spektrumundaki yolunu biliyor.

grazie

Krediler: grazie

Grazie'nin Lomograph'larına bakarak rahat hissedeceksin. Görüntülerinde daha davetkar olmasını sağlayan güzel kompozisyonları var. Kolayca yapılabilir görünmelerine rağmen, onlara kafa yorduğuna eminiz. Ancak böyle düşündüğün için seni suçlayamıyoruz, Grazie hepsinin kolay görünmesini sağlıyor.

fruchtzwerg_hh

Krediler: fruchtzwerg_hh

Kompozisyon, fotoğraflarını güzelleştirebilir veya mahvedebilir ancak ruchtzwerg_hh bu işi iyi biliyor. Fotoğraflarını çerçeveledi ve mümkün olan en iyi sonuca ulaşmak için çekimlerine farklı unsurlar ekledi. Bunu anlamak için fotoğraflara bir göz atman yeterli. Perspektif, renk, açı ve teknik üzerine bir vaka çalışması. Selam sana fruchtzwerg_hh!

fotobes

Krediler: fotobes

fotobes'in fotoğrafları gerçeküstü parçalar gibi. Bütün görsel öğelerle birlikte zihninde numaralar yapar. Bu, görüntülerin nasıl daha da geliştirebileceğinin mükemmel bir örneği. Bu fotoğrafları 'mutlu kazalar' olarak adlandırmak kolaydır, ancak bunların renk, doku, açı, çerçeveleme ve içeriğe kadar ustalıkla yapıldığını kesinlikle söyleyebiliriz. Her şey yerinde.

dakadev_pui

Krediler: dakadev_pui

Bir diğer sevilen yaratıcı topluluk üyemiz ise dur durak bilmez dakadev_puj. Aside from being laid back and easy to connect with, he also gives us wonderful images that can serve as inspirations for future projects. These photos alone can attest to his skill and creative vision.

japsix

Krediler: japsix

Toplulukta renk ve doygunluğu çok seviyoruz ve japsix, normal sahneleri olağanüstü sahnelere dönüştürmek konusunda tam bir usta. Yaz, her zaman fotoğraflarıyla köşede duruyormuş gibi görünüyor! Slayt filmlerin sayımını yapmanın bir yolunu arıyorsan, LomoEvi'ni ziyaret et.

tracyvmoore

Krediler: tracyvmoore

Kamera, film ve aksesuar kombinasyonları ile denemeye hakkında ne düşünüyorsun? İşte Lomography ustası tracyvmoore. LomoEvi eğlenceli ve heyecanlandıran yaratıcı yollarla doludur. Balıkgözü çekimlerine kadar neredeyse her şey var!

sobetion

Krediler: sobetion

sobetion ismi tanıdık gelmiyor mu? Öyleyse gelmeli.Toplumumuzdaki en iyi fotoğrafçımızdan biridir! Teknikleri, fantastik fotoğrafları ve film derslerini topluluk sayfalarımızın her yerinde paylaştı. Ve bunun için listemizde yer almayı hak ediyor.

superlighter

Krediler: superlighter

Listemiz superlighter olmadan tamamlanamazdı. Görüntüyü yakalamak için renkleri ve efektleri bir araya toplar, her seferinde harika sonuçlar elde eder. Sadece bu kadar değil, dengeyi korumanın bir yolu olarak sade çekimler de yapıyor. Her iki disiplinin de ustası, superlighter'ı LC-A Ustalar Sınıfı'nda kucaklıyoruz!


Çekimlerini gönderdin mi? En sevdiğin yerlerin en iyi resimlerini göndererek kendi LomoWall'unu oluşturmak için kayıt yaptırarak küresel fotoğraf sergisi yaratmamıza yardımcı ol! Lomography'nin 25 Yılı resmi sitesine göz at! Ayrıca sosyal medyada bizi takip etmeyi unutma! Partilerden sergilere, hediyelerden, daha fazlasına kadar hala gelecek tonlarca kutlama var!

2017-08-08 #insanlar

Daha İlginç Makaleler