LC-A+ Ustaları

2017-08-08

Görüntülerle iletişim güzeldir! Tek bir film fotografını kullanarak dünyanın farklı yerlerinde bulunan diğer insanlarla bağlantı kurmayı hayal et. Görüntülerin gücü budur ve LC-A birçok insanın yeni deneyimlerine ve arkadaşlıklarına aracı olmuştur. Birçok sanat formunda olduğu gibi LC-A ile yeteneklerini mükemmelleştiren ustalar var.

Krediler: qrro

Bunlar toplumumuzda, kamera kullanımıyla başkalarına ilham vermeyi amaçlayan insanlardır.

hodachrome

Krediler: hodachrome

Neredeyse tanıtılmaya ihtiyacı olmayan bir fotoğrafçı. Eğer bir Lomografici iseniz muhtemelen hodachrome kim olduğunu biliyorsun. Birçok şey arasında mükemmel çoklu pozlama yapar ve gerçekten topluluğumuzun hevesli bir üyesidir. Detayları ve yaratıcı teknikleriyle gerçekten övgüye layık.

ccwu

Krediler: ccwu

Topluluk üyesi olan ccwu, ele aldığı konularda dikkat çekme konusunda gerçek bri usta. Fotoğraflarını iyi çerçevelediği gibi, en iyi sonucu veren renklerle ilgili yaratıcı bir oyun da sunuyor. Sönük tonlardan cesur renklere kadar, renk spektrumundaki yolunu biliyor.

grazie

Krediler: grazie

Grazie'nin Lomograph'larına bakarak rahat hissedeceksin. Görüntülerinde daha davetkar olmasını sağlayan güzel kompozisyonları var. Kolayca yapılabilir görünmelerine rağmen, onlara kafa yorduğuna eminiz. Ancak böyle düşündüğün için seni suçlayamıyoruz, Grazie hepsinin kolay görünmesini sağlıyor.

fruchtzwerg_hh

Krediler: fruchtzwerg_hh

Kompozisyon, fotoğraflarını güzelleştirebilir veya mahvedebilir ancak ruchtzwerg_hh bu işi iyi biliyor. Fotoğraflarını çerçeveledi ve mümkün olan en iyi sonuca ulaşmak için çekimlerine farklı unsurlar ekledi. Bunu anlamak için fotoğraflara bir göz atman yeterli. Perspektif, renk, açı ve teknik üzerine bir vaka çalışması. Selam sana fruchtzwerg_hh!

fotobes

Krediler: fotobes

fotobes'in fotoğrafları gerçeküstü parçalar gibi. Bütün görsel öğelerle birlikte zihninde numaralar yapar. Bu, görüntülerin nasıl daha da geliştirebileceğinin mükemmel bir örneği. Bu fotoğrafları 'mutlu kazalar' olarak adlandırmak kolaydır, ancak bunların renk, doku, açı, çerçeveleme ve içeriğe kadar ustalıkla yapıldığını kesinlikle söyleyebiliriz. Her şey yerinde.

dakadev_pui

Krediler: dakadev_pui

Bir diğer sevilen yaratıcı topluluk üyemiz ise dur durak bilmez dakadev_puj. Aside from being laid back and easy to connect with, he also gives us wonderful images that can serve as inspirations for future projects. These photos alone can attest to his skill and creative vision.

japsix

Krediler: japsix

Toplulukta renk ve doygunluğu çok seviyoruz ve japsix, normal sahneleri olağanüstü sahnelere dönüştürmek konusunda tam bir usta. Yaz, her zaman fotoğraflarıyla köşede duruyormuş gibi görünüyor! Slayt filmlerin sayımını yapmanın bir yolunu arıyorsan, LomoEvi'ni ziyaret et.

tracyvmoore

Krediler: tracyvmoore

Kamera, film ve aksesuar kombinasyonları ile denemeye hakkında ne düşünüyorsun? İşte Lomography ustası tracyvmoore. LomoEvi eğlenceli ve heyecanlandıran yaratıcı yollarla doludur. Balıkgözü çekimlerine kadar neredeyse her şey var!

sobetion

Krediler: sobetion

sobetion ismi tanıdık gelmiyor mu? Öyleyse gelmeli.Toplumumuzdaki en iyi fotoğrafçımızdan biridir! Teknikleri, fantastik fotoğrafları ve film derslerini topluluk sayfalarımızın her yerinde paylaştı. Ve bunun için listemizde yer almayı hak ediyor.

superlighter

Krediler: superlighter

Listemiz superlighter olmadan tamamlanamazdı. Görüntüyü yakalamak için renkleri ve efektleri bir araya toplar, her seferinde harika sonuçlar elde eder. Sadece bu kadar değil, dengeyi korumanın bir yolu olarak sade çekimler de yapıyor. Her iki disiplinin de ustası, superlighter'ı LC-A Ustalar Sınıfı'nda kucaklıyoruz!


Çekimlerini gönderdin mi? En sevdiğin yerlerin en iyi resimlerini göndererek kendi LomoWall'unu oluşturmak için kayıt yaptırarak küresel fotoğraf sergisi yaratmamıza yardımcı ol! Lomography'nin 25 Yılı resmi sitesine göz at! Ayrıca sosyal medyada bizi takip etmeyi unutma! Partilerden sergilere, hediyelerden, daha fazlasına kadar hala gelecek tonlarca kutlama var!

lomographymagazine tarafından, 2017-08-08 tarihinde ve #insanlar başlığında yazıldı.

Daha İlginç Makaleler

 • LomoAmigo Burçin Esin'le Karavan Sessions Üzerine

  nural tarafından, 2017-03-29 tarihinde ve #videolar başlığında yazıldı.
  LomoAmigo Burçin Esin'le Karavan Sessions Üzerine

  Geçtiğimiz yıl Lomo LC-A+ ile yaptığı çekimleri bizimle paylaşan Burçin Esin'e bu sefer de müzik ve videoyu bir araya getirdiği projesi Karavan Sessions'ı sorduk.

 • LomoChrome Purple Simple Use Film Camera Atölyesi - 20 Ağustos 2017

  yagmurblt tarafından, 2017-07-20 tarihinde ve başlığında yazıldı.
  LomoChrome Purple Simple Use Film Camera Atölyesi - 20 Ağustos 2017

  Lomography ailesinin en yeni üyesi LomoChrome Purple Simple Use Film Camera ile hala tanışmadıysan şimdi tam zamanı! Yeşil tonlarını mor rengine dönüştüren bu filmi çok seveceksin!

  2017-07-20
 • Siyah & Beyaz Film Banyosu Atölyesi

  nural tarafından, 2017-03-09 tarihinde ve başlığında yazıldı.
  Siyah & Beyaz Film Banyosu Atölyesi

  Filmin üzerinde görüntüyü oluşturmak büyülüdür ve bu kez bunu yapan sen olacaksın. Kendi siyah & beyaz fotoğraflarını, kendi ellerinle oluşturmak harika olmaz mıydı? O halde 26 Mart Pazar günü, daha önce çektiğin bir siyah & beyaz film ile bu atölyeye katıl ve analog fotoğrafçılığın en önemli aşamasını deneyimle!

 • Dükkan Haberleri

  Lomography Sevgini Üzerinde Taşı!

  Lomography Sevgini Üzerinde Taşı!

  Kelimenin gerçek anlamıyla Lomography’yi sırtına geçir! Lomography tarzını yansıtan tişörtlerimiz ile analog bağımlılığını tüm dünyaya göster. Lomoseverler için özel tasarlanan bu tişörtler hem rahat, hem stil sahibi!

 • Karşınızda Yeni Lomo’Instant Mumbai

  Lomography tarafından, 2016-10-13 tarihinde ve #donanım #haberler başlığında yazıldı.
  Karşınızda Yeni Lomo’Instant Mumbai

  Etkileyici mimari, kalabalık pazarlar ve fantastik yemekler - bu sefer ilhamımızı dünyanın Bollywood merkezinden aldık. Şehrin tüm canlılığını Lomo'Instant Mumbai ile fotoğrafla!

  2016-10-13
 • Lomo'Instant Automat ile Yaratıcı Ol: Nazik Ol

  Lomography tarafından, 2016-09-18 tarihinde ve başlığında yazıldı.
  Lomo'Instant Automat ile Yaratıcı Ol: Nazik Ol

  Kendine ait Lomo’Instant Automat Fotoğraf Makinesine sahip olmayı bekleyemiyor musun? Hızlı tüyolarımızı takip et ve şipşak fotoğraf makinen kapına geldiğinde ondan en iyi şekilde faydalan! Bu sefer senden birini mutlu etmeni istiyoruz.

  2016-09-18
 • Lomo'Instant Automat lie Yaratıcı Ol: Bir Şeylerin Olması İçin Bekleme,Onları Gerçekleştir!

  Lomography tarafından, 2016-09-07 tarihinde ve başlığında yazıldı.
  Lomo'Instant Automat lie Yaratıcı Ol: Bir Şeylerin Olması İçin Bekleme,Onları Gerçekleştir!

  Kendine ait Lomo’Instant’ına sahip olmayı bekleyemiyor musun? Hızlı tüyolarımızı takip et ve şipşak fotoğraf makinen kapına geldiğinde ondan en iyi şekilde faydalan! Bu sefer senden dışarıya, dünyaya çıkmanı ve bir şeyler yapmanı bekliyoruz!

  2016-09-07
 • Dükkan Haberleri

  LomoLAB Film Banyo Servisi

  LomoLAB Film Banyo Servisi

  Film banyosu ile ilgili zor anlar mı yaşıyorsun? Online Dükkan'ımızdaki ya da mağazamızdaki LomoLab, bütün 35mm, 120 ve 110 format filmlerini özenle işler. Şimdi, filmleri nasıl tab ettireceğin hakkında endişelenmeden çekimlere başla!

 • Lomo'Instant Automat ile Yaratıcı Ol!: Işığı takip et!

  Lomography tarafından, 2016-09-10 tarihinde ve başlığında yazıldı.
  Lomo'Instant Automat ile Yaratıcı Ol!: Işığı takip et!

  Kendine ait Lomo'Instant Automat Fotoğraf Makinene sahip olmayı bekleyemiyor musun? Hızlı tüyolarımızı takip et ve şipşak fotoğraf makinen kapına geldiğinde ondan en iyi şekilde faydalan! Bu sefer parlak ışıkları takip etmeni istiyoruz!

  2016-09-10
 • Lomo'Instant Automat ile Yaratıcı Ol!: Merhaba benim adım...

  Lomography tarafından, 2016-09-11 tarihinde ve başlığında yazıldı.
  Lomo'Instant Automat ile Yaratıcı Ol!: Merhaba benim adım...

  Kendine ait Lomo’Instant’ına sahip olmayı bekleyemiyor musun? Hızlı tüyolarımızı takip et ve şipşak fotoğraf makinen kapına geldiğinde ondan en iyi şekilde faydalan! Bu sefer senden kendi isminin anlamını keşfetmeni istiyoruz.

  2016-09-11
 • Diana F+'ya Giriş Atölyesi - 27 Kasım Pazar

  haleozdemir tarafından, 2016-10-27 tarihinde ve #dersler başlığında yazıldı.
  Diana F+'ya Giriş Atölyesi - 27 Kasım Pazar

  Diana F+, 120 format filme, yumuşak tonlara ve harika vinyetlere sahip kare fotograflar çeker. Diana F+ ile sınırsız çoklu pozlamalar yapabilir, objektiflerini degistirebilir, hatta iğne deliği fotoğraflar bile çekebilirsin! Bu atölyede büyülü fotoğraf makinemiz Diana F+’nın tüm özelliklerini, ayarlarını, Diana F+’ya nasıl film takıldığını hep birlikte öğrenecegiz. Sonrasında ise fotoğraf makinelerimize film takıp Galata’da keyifli bir çekim turuna çıkacağız!

 • Dükkan Haberleri

  Sidekick Leather Bag Brown

  Sidekick Leather Bag Brown

  Ufak fotoğraf makinesi çantası önde, büyük çanta arkada! İçerisindeki bölmelerle oldukça işlevsel ve kullanımı kolay Sidekick Leather Bag her günün için mükemmel!

 • TEN AND ONE Yıllık Lomography Fotoğraf Ödülleri 2016: Monokrom Kategorisi Kazananları

  Lomography tarafından, 2017-04-18 tarihinde ve #haberler başlığında yazıldı.
  TEN AND ONE Yıllık Lomography Fotoğraf Ödülleri 2016: Monokrom Kategorisi Kazananları

  TEN AND ONE Yıllık Lomography Fotoğraf Ödülleri 11 farklı kategoriden oluşuyor. Bu 11 kategori sayesinde – 10 sabit ve güncel küresel olayları yansıtan bir ek kategori – dünyayı senin gözünden görmek ve bu güzel, ilginç ve çıldırtan gezegende, senin insan olarak yaşadığın deneyimleri paylaşmanı istiyoruz. Fotoğraf denemelerinin ve mutlu kazaların çarpıcı ve sıradan fotoğraflar üretebileceğine şahit olun. Monokrom kategorimizde en üst sırayı alan bu duygu yüklü siyah beyaz fotoğraflar ile büyülen.

 • Devasa Lomography Haberi Yolda... Birinci İpucu

  ellakoppensteiner tarafından, 2017-08-22 tarihinde ve #haberler başlığında yazıldı.
  Devasa Lomography Haberi Yolda... Birinci İpucu

  Haberi duydun mu? Dedikodulara gore yepyeni, muazzam bir proje geliyormuş - inanmaz heyecanlıyız.

  2017-08-22
 • "Sinema Paletleri": Film Renkleri Kılavuzu

  lomographymagazine tarafından, 2017-08-18 tarihinde ve #kültür başlığında yazıldı.
  "Sinema Paletleri": Film Renkleri Kılavuzu

  Sanatçılar ve renk tutkunları, görsel olarak çarpıcı filmlerden oluşturulan bu renk paletlerini çok sevecekler.

  2017-08-18