LC-Wide Şaheserleri - Tüm Renkler Çevresinde

2011'de piyasaya çıktığından beri LC-Wide gözlerimizi parlatıyor ve kalplerimizde bir heyecan yaratıyor. Bu geniş gözlü, ultra yaratıcı kompakt fotoğraf makinesi, çok formatlı fotoğraf makinelerinin sunduğu çok yönlülük ve net bir geniş açılı lensi ile bir pakette bir araya geliyor.

Altı yıl olmuş ve hala devam ediyor; LC-Wide, Lomography fotoğraf makinesi ailesindeki geçmişi diğerlerine kıyasla daha kısa olabilir ama çekilen fotoğraflar onun yerini ayrı kılıyor. LC-Wide ile çekilen en popüler fotoğraflardan birkaçını topladık ve sana tam olarak ne demek istediğimize dair bir fikir verdik.

Renk Spektrumunu Sars

Bir renkli veya slayt filmi LC-Wide'a tak ve hazırsın. Hızlı, basit ve etkili. Bu fotoğraflar işte bu şekilde gözükür. Her çekimde güzelliği ortaya çıkarmak için renk kullanmanın yollarını öğren. LC-Wide aslında bundan ibaret ve bu ustalar da bizim bu şaşırtıcı plastik fotoğraf makinesinden daha fazlasını görmemizi istiyor.

Krediler: jennson

Topluluk üyesi jennson bu büyüleyici sualtı çekimiyle fotoğraf bölümümüzde dalgalar yarattı. LC-Wide ile Krab sualtı kılıfını kullanıp, unutulmaz bir çekim yaptı. Renkler muhteşem. Işığın deniz tabanından yansıyıp, deniz içindeki yaşamı aydınlatmasıyla, fotoğrafını yenmek kesinlikle zor.

Krediler: adzfar

adzfar bu göz kamaştıran slayt fotoğrafı Selangor, Malezya'da çekti ve dünyanın dört bir yanındaki kalpleri heyecanlandırıyor. Çerçeveleme mükemmel ve kameranın geniş açılı özelliği gerçekten odak noktasına geliyor. Çekime gerçek anlamda büyüleyici bir etki kazandıran olağanüstü mor renklerden bahsetmiyoruz bile.

Krediler: fafascinado

Renk söz konusu olduğunda bu örnek aşırı olmayabilir, ancak odak noktasını merkeze getirme biçimini seviyoruz. Ve tahmin et ne oldu? Bunu yapmak için parlak kırmızı rengi kullanılması yeterli. Topluluk üyesi fafascinado bu fotoğrafı çekti ve bize bir fotoğrafa dikkat çekmek için rengin nasıl kullanılacağını gösterdi.

Krediler: anarchy

Bir fotoğraf bin kelimeyi boyarsa, anarchy tarafından çekilen bu fotoğraf muhtemelen bir roman olabilir. Renkler her yerden patlıyor ve çoklu pozlama, tüm bu eğlenceye ekstra tat katıyor.

Krediler: drame

Bu fotoğraf drame tarafından çekildi ve bizi gökyüzüne bakmamıza davet ediyor. Bu fotoğrafta bizi yakalayan şeyin yatıştırıcı toz mavi gökyüzünün ve kabarık bulutların mı yoksa sevimli küçük chihuahuanın mı olup olmadığını bilmiyoruz!

Krediler: dakadev_pui

Lomography Master Class serisinin müdavimi dakadev_pui bir kez daha ağızları açık bıraktı ve gözleri büyükçe açtırdı. LC-Wide'ın çoklu pozlama düğmesini avantajına kullanarak çok güzel bir çalışma yaptı ve bu görkemli mavi sahneyi yarattı. İyi iş!

Krediler: vgzalez

Bu harika çekim için şapkalarımızı vzgalez için çıkarıyoruz! Zıt renklerin yan yana duruşu ve oryantasyonu ile bu fotoğraf topluluğumuzda neredeyse 400 beğeni aldı. Onları suçlayamadık, renkler ve bakış açısı üzerine güzel bir poz.

Krediler: pzzzenguin

Bazen basit tutmak, ihtiyacınız olan tek şeydir. pzzzenguin, güneşin parlak renklerine rakip olabilecek güneşli bir fotoğraf çekti. Arkada duran serinletici denize atlama isteği sana da gelmedi mi?

Krediler: anafaro

Geniş ve güneşle öpüşmüş renklerle dolu, bu bizim topluluğumuzdaki fotoğraflarımızdan hoşlanmanın yollarından biri! LC-Wide ile böylesine tatlı ve güneşli bir anı yakaladığın için tebrikler anafaro !

Krediler: bujidubabi

Bir tabloya benziyor, değil mi? Bunun ünlü bir sanatçı tarafından yapıldığını düşündüğünüz takdirde sizi suçlayamayız! bujidubabi renkleri birleştirdiği bu unutulmaz çekimde muhteşem bir iş çıkardığı için tebrikler. Bu fotoğraf, diğer Lomograficiler arasında oldukça popüler olduğuna eminiz!


Çekimlerini gönderdin mi? En sevdiğin yerlerin en iyi resimlerini göndererek kendi LomoWall'unu oluşturmak için kayıt yaptırarak küresel fotoğraf sergisi yaratmamıza yardımcı ol! Lomography'nin 25 Yılı resmi sitesine göz at! Ayrıca sosyal medyada bizi takip etmeyi unutma! Partilerden sergilere, hediyelerden, daha fazlasına kadar hala gelecek tonlarca kutlama var!

2017-08-11 #donanım #25thanniversary #25yearsoflomography

Daha İlginç Makaleler