Simetriyi Yakalamak - Murat Erman

2017-08-17

Murat Erman Aksoy, çalışmalarında simetri ve yapı kullanan Münih merkezli bir sanatçı. Mimar olan Murat, kesişen çizgileri ve tekrar eden desenleri, keskin gözünü kullanarak çektiği görüntülere aktarıyor.

© Murat Erman Aksoy

Erman'ın çerçeveleme ve dengeye olan bağlılığını fark etmek kolaydır. Eşit dağılımı göz önüne alarak özenle görüntüyü oluşturur. Simetriye ulaşmak için sanatçının gayretini açıkça görebilirsin. Bu teknik, Erman'ın çektiği nesneden bağımsız olarak, nesnenin daha da güzel görünmesi için görüntülerini sabitlemesine imkan sağlar. Erman'ın işine karakter katan güzel bir stildir.

© Murat Erman Aksoy

Erman'ın işleri ilgini çektiyse website 'ne, blog 'una ve Instagram hesabına göz atabilirsin.

cheeo tarafından, 2017-08-17 tarihinde ve #insanlar #lokasyonlar başlığında yazıldı.

En yeni Kickstarter projemizi sunmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz: Lomo’Instant Square. Bahsettiğimiz dünyanın ilk tamamen analog kare format Instax fotoğraf çeken makinesi. Süper keskin fotoğraflar için 95mm cam lense, pozlama değerini kendi ayarlayan otomatik moda ve Lomography'e özgü tüm yaratıcı özelliklere sahip - ve tabii ki kompakt, katlanabilir bir tasarıma. Lomo’Instant Square Kickstarter üzerinden satışa sunuldu. Hemen bize katıl ve bu makineye Kickstarter üzerinden, planlanan perakende satış fiyatına oranla %35 indirimle sahip ol. Tekliflerimiz tükenmeden bizi desteklemeyi unutma!

Daha İlginç Makaleler