Lomo Instant'ın Uygulamasını Tanıyalım

Bu yaz sana anılarını paylaşmanın yepyeni bir yolunu sunuyoruz. Yeni "Lomo'Instant Uygulaması" ile anlık maceralarında takipçilerini de yanına al! Harika ortalanmış pozlar çek, telefonuna kaydet ve bunları LomoHome, Instagram, Facebook ve daha pek çok şeye daha yükle. Hepsi bu kadar da değil - uygulama ile anlık görüntülerini kısa stop motion video haline getirebilirsin.

Ve Lomo'Instant Uygulaması seni direkt olarak Lomography Topluluğu'na bağladığından fotoğrafçılık haberlerini okumak ya da şipşak görüntüleri Lomography Yarışmaları'na göndermek için kullanabilirsin. Kazanabiliceğin tonlarca ödül var! "Lomo'Instant Uygulaması" anında ilham kaynağı olan bir dünya. App Store'dan ücretsiz olarak şimdi al!

'Lomo Instant Uygulamasını Şimdi Al!'

ellakoppensteiner tarafından, 2017-08-23 tarihinde ve #haberler başlığında yazıldı.

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler