Lomo Instant'ın Uygulamasını Tanıyalım

2017-08-23

Bu yaz sana anılarını paylaşmanın yepyeni bir yolunu sunuyoruz. Yeni "Lomo'Instant Uygulaması" ile anlık maceralarında takipçilerini de yanına al! Harika ortalanmış pozlar çek, telefonuna kaydet ve bunları LomoHome, Instagram, Facebook ve daha pek çok şeye daha yükle. Hepsi bu kadar da değil - uygulama ile anlık görüntülerini kısa stop motion video haline getirebilirsin.

Ve Lomo'Instant Uygulaması seni direkt olarak Lomography Topluluğu'na bağladığından fotoğrafçılık haberlerini okumak ya da şipşak görüntüleri Lomography Yarışmaları'na göndermek için kullanabilirsin. Kazanabiliceğin tonlarca ödül var! "Lomo'Instant Uygulaması" anında ilham kaynağı olan bir dünya. App Store'dan ücretsiz olarak şimdi al!

'Lomo Instant Uygulamasını Şimdi Al!'

ellakoppensteiner tarafından, 2017-08-23 tarihinde ve #haberler başlığında yazıldı.

En yeni Kickstarter projemizi sunmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz: Lomo’Instant Square. Bahsettiğimiz dünyanın ilk tamamen analog kare format Instax fotoğraf çeken makinesi. Süper keskin fotoğraflar için 95mm cam lense, pozlama değerini kendi ayarlayan otomatik moda ve Lomography'e özgü tüm yaratıcı özelliklere sahip - ve tabii ki kompakt, katlanabilir bir tasarıma. Lomo’Instant Square Kickstarter üzerinden satışa sunuldu. Hemen bize katıl ve bu makineye Kickstarter üzerinden, planlanan perakende satış fiyatına oranla %35 indirimle sahip ol. Tekliflerimiz tükenmeden bizi desteklemeyi unutma!

Daha İlginç Makaleler