Yaratıcılığına Yenilik Kat! Karşında Lomo'Instant Square!

2017-08-29 1

Ah merhaba analog severler! Yine heyecanlı bir zaman ve biz yeni haberle meşgulüz. Size yeni ve harika olan projemizi sunmak için Kickstarter'a geri döndük: Lomo'Instant Square

Lomo'Instant Automatic Şipşak Otomatik Cam Kıvılcım Alev Çıtırtı Pop Gündoğumu Günbatımı Çizim Bilet Afrodizyak Keskin Ürperti Cesaret Şeker Baharat Yodel Dans Kara-Karıştırıcı Gelişigüzel Kompakt Akıllı Odak Flaş Yüz-Kızartıcı Kargaşa Sınırsız Muhteşem Fisto Her Zaman-Veya-Asla İstekli Renkli Dalavere Çalı Rastgele Sallantılı Paylaşılan Kare Fotoğraf Makinesi

Instax kare resimlerini üretmek için dünyadaki ilk tamamen analog olan şipşak fotoğraf makinesinden bahsediyoruz. Arılar kadar meşguldük, bu küçük hazine üzerinde gizlice çalışıyorduk ve inan bana hazinemizle gurur duyuyoruz. Süper keskin fotoğraflar için 95mm cam mercek, kesinlikle her şeyin üstesinden gelebilecek gelişmiş otomatik mod, akıllı alan odaklamanın yanı sıra Lomography'nin sevdiğimiz imza niteliğindeki özelliklerinin tümü: Sınırsız çoklu pozlama, otomatik zamanlayıcı, cam mercek - ve bir sürü şey daha...

Lomo'Instant Square bir sürü şey demek. İlk olarak bu fotoğraf makinesi, dünyanın her tarafından olan, kare formatı dört gözle bekleyen Lomograficilerimizden ilham alınmıştır.

İkinci olarak, öğrendiğimiz her şeyin bir özeti: yıllarca geliştirdiğimiz şipşak fotoğraf makineleri, topluluğumuzla olan güzel etkileşimimiz (hımm- yani siz), hepsi harika dozda bir çılgınlıkla harmanlandı. Fotoğraf makinesi Lomography'nin temel değerlerini benimsiyor: fotoğrafçılık karmaşık değil, deneysel bir süreç - ama yaşayan ve nefes alan bir belge olarak ortaya çıkıyor - ve bu durumun ayrılmaz bir parçası. Kötü veya önemsiz fotoğraflar yoktur: fotoğrafçılık, hayatı kutlamak ve dünya dönerken yaşadığımız anlardır.

Son olarak, Lomo'Instant Square bir davetiye olarak düşünüyoruz. Hayatını al ve renk tonu uygula, paylaş, salla ve çığlık at - kimse dinlemiyormuşcasına şarkı söyle - ters dur, bağır ve net ol. Karanlık olduğunda, aydınlat. Basitle başla, olağan dışı kendi kendini halleder.

Lomo'Instant Square, katlanabilir körüklü fonksiyonuyla, hem kompakt hem de retro bir tasarıma sahip. Tasarım, şipşak fotoğrafın altın çağını tanımlayan klasik modellerine bir takdiri olarak tasarlanmıştır. Her stile uyması için dört muhteşem versiyonuyla geliyor: zarif siyah, berrak beyaz, şık deri kahverengi ve Kickstarter destekçilerine özel göz alıcı bir sürüm daha.

199 USD'den başlayan fiyatlarla satılacak, ancak Kickstarter destekçileri planlanan perakende fiyatında %35'e kadar tasarruf sağlayacak ve her türlü ekstra hediyeyi alabilecek. Kickoff Special Destek paketlerini kaçırmadığından emin ol! Lomo'Instant Square mümkün olan en düşük fiyata sunuluyor, ancak kampanyanın ilk 24 saati için mevcut. Kickstarter kampanyamız 29 Eylül 2017'de sona erene kadar diğer harika fırsatlar da olacak!

ellakoppensteiner tarafından, 2017-08-29 tarihinde ve #haberler başlığında yazıldı.

1 Yorum

 1. nural
  nural ·

  Ya inanılmaz!

Daha İlginç Makaleler

 • Yeni Bir Gizemli Ürün - Her Fotoğrafçı İçin, Her Ortamda - İpucu No 4

  Lomography tarafından, 2017-05-03 tarihinde ve başlığında yazıldı.
  Yeni Bir Gizemli Ürün - Her Fotoğrafçı İçin, Her Ortamda - İpucu No 4

  Heyecan verici yeni Gizemli Ürünümüzün ne olduğunu tahmin etmek için 24 saatten az bir zaman var! Biz açıklamadan önce bulmacanın parçalarını bir araya getirmen için işte sana son bir ipucu!

  2017-05-03
 • Daniel Schaefer: Lomo'Instant Square Hakkında Görüşleri

  lomographymagazine tarafından, 2017-10-20 tarihinde ve #insanlar başlığında yazıldı.
  Daniel Schaefer: Lomo'Instant Square Hakkında Görüşleri

  Daniel Schaefer Lomography Dergisi’ne geri dönüyor ve Lomo’Instant Square hakkındaki yorumlarını ve kare formata karşı olan sevgisini bizimle paylaşıyor. Yaz anıları ve şipşak fotoğrafçılığın yeni çağı hakkındaki görüşleri için okumaya devam et.

  2017-10-20
 • LomoAmigo: Eray Özden

  yagmurblt tarafından, 2017-11-19 tarihinde ve #insanlar başlığında yazıldı.
  LomoAmigo: Eray Özden

  Genç LomoAmigo'muz Eray, seyahatlerine eşlik eden Sprocket Rocket makinemizle yaptığı çekimleri bizimle paylaştı ve sorularımızı cevapladı. Bu maceraya ortak olduğumuz için çok heyecanlıyız!

  2017-11-19
 • Dükkan Haberleri

  Belair X 6-12 Jetsetter & 35mm Back

  Belair X 6-12 Jetsetter & 35mm Back

  Belair X 6-12 sahibi olmak, bir fotoğraf makinesinden daha fazlasına sahip olmak gibi hissettirir. Belair, 3 farklı formatı ile çok yönlü ve sana çekimlerinde daha fazla seçenek sunuyor. Ancak bu set ile sınırlarını biraz daha aşmaya hazır ol. Çünkü Belair 35mm Back aksesuarını kullanarak, film delikleriyle pozlanmış havalı 35mm fotoğraflar da çekebilirsin!

 • LomoAmigo: Olcay Ulusoylu

  yagmurblt tarafından, 2017-11-18 tarihinde ve başlığında yazıldı.
  LomoAmigo: Olcay Ulusoylu

  LomoAmigo'muz Olcay, İstanbul şehrini çok sevdiğini ve bu şehirde turist gibi yaşadığını söyledi. Lomo'Instant Automat ile çekim yapan Olcay'ın fotoğrafçılık hikayesini sizinle paylaşıyoruz!

 • Favori Lomography Ürününü Kazan

  Lomography tarafından, 2017-11-06 tarihinde ve #haberler başlığında yazıldı.
  Favori Lomography Ürününü Kazan

  Topluluktaki en çok katılımın olduğu bu yarışma tatil heyecanını yaymak için geri döndü! En çok istediğin Lomography ürününü eve götürme şansını kaçırma!

  2017-11-06 1
 • LomoMatrix Akmerkez Yayında!

  nural tarafından, 2017-11-02 tarihinde ve #haberler #videolar başlığında yazıldı.
  LomoMatrix Akmerkez Yayında!

  Akmerkez'in Üçgen Teras'ında yaptığımız LomoMatrix'i hatırlar mısın? O gün çektiğimiz fotoğraflardan oluşan LomoMatrix sonunda yayında!

  2017-11-02 2
 • Dükkan Haberleri

  Lomo'Instant Camera Bag

  Lomo'Instant Camera Bag

  Sevgili Lomo'Instant bebeğin yeni, özenle tasarlanmış, lüks deriden Lomography ve Above the Fray ortaklığında üretilen Lomo'Instant Camera Bag ile güvenle taşı! iHemen ön sipariş ver ve çantana Ekim 2016'da kavuş!

 • Karşınızda Lomo’Instant Automat Glass Kilimanjaro

  Lomography tarafından, 2017-11-02 tarihinde ve #donanım başlığında yazıldı.
  Karşınızda Lomo’Instant Automat Glass Kilimanjaro

  Afrika'nın en yüksek karlı tepesinden esinlenerek, bu tebeşir beyazı, delikli deri dokuya sahip makineyi tasarladık ve eminiz fotoğraflarını yepyeni boyutlara taşımana yardımcı olacak!

  2017-11-02
 • Lomography 25. Yıl Partisine Davet

  yagmurblt tarafından, 2017-10-27 tarihinde ve #haberler başlığında yazıldı.
  Lomography 25. Yıl Partisine Davet

  1992 yılında, yaratıcı ve deneysel vahşi bir çocuk doğduğunda fotoğraf dünyası sonsuza dek değişti. Çeyrek yüzyıl sonra, dünyanın etrafındaki yaratıcı insanlar kuralları hiçe sayıp, kendilerini anın içinde kaybedip, çılgın ve sihirli anılar yaratıyorlar – hepsi de Lomography adı altında. Lomography Embassy Store İstanbul'da gerçekleşecek 25. yıl kutlamasına sen de gel ve bu partiye katıl!

  2017-10-27
 • Hareket Eden Görüntüler: Sinematografi Ödülü

  Lomography tarafından, 2017-10-27 tarihinde ve #haberler başlığında yazıldı.
  Hareket Eden Görüntüler: Sinematografi Ödülü

  Bu yarışma Sinematografi kategorisinde ön eleme niteliği taşımaktadır. En iyi kısa filmlerini yolla.

  2017-10-27 1
 • Dükkan Haberleri

  Fisheye One Dark Blue ile Lomografik Cennete Giriş Yap

  Fisheye One Dark Blue ile Lomografik Cennete Giriş Yap

  Fisheye One Dark Blue, 35mm filme çektiği 170 derecelik, keskin ve canlı renkli fotoğrafları ile herkesi etkilemeye hazır. Parlak mavi kıyafetleri içinde çok havalı görünen bu fotoğraf makinesi, seni yeni fotoğraf deneyimlerine sürükleyecek!

 • Diana F+ Atölyesi - 12 Kasım 2017

  pleaseheaven tarafından, 2017-10-27 tarihinde ve başlığında yazıldı.
  Diana F+ Atölyesi - 12 Kasım 2017

  Orta formatın kraliçesi Diana F+' nın 10. yılına özel olarak yapacağımız atölyede bizimle olmak ister misin? Analog fotoğrafçılığa ilgi duyuyor fakat nereden başlayacağını bilmiyor musun? Lomography’nin rüya gibi fotoğraflar çeken orta format fotoğraf makinesi Diana F+ hakkında her şey bu atölyede!

 • 2017 TEN AND ONE Yıllık Lomography Fotoğraf Ödülleri

  Lomography tarafından, 2017-10-27 tarihinde ve #haberler başlığında yazıldı.
  2017 TEN AND ONE Yıllık Lomography Fotoğraf Ödülleri

  Bu senenin açılan yarışmalarına hoşgeldin, TEN AND ONE: Yıllık Lomography Fotoğraf Ödülleri!

  2017-10-27
 • Işıkla Boyama Atölyesi

  pleaseheaven tarafından, 2017-10-26 tarihinde ve #haberler başlığında yazıldı.
  Işıkla Boyama Atölyesi

  Lomography'de karanlık bir gün geçirmeye hazır mısın? Lomography sana farklı bir atölye sunuyor. Işıkla boyama tekniklerini öğrendikten sonra oldukça karanlık bir odaya gireceğiz ve uzun pozlama tekniğiyle fotoğraf çekip, fotoğraflarımızı ışıkla boyayacağız.

  2017-10-26