Lomo’Instant Yangon'u Gururla Sunuyoruz

Altın yaldızlı tapınaklar ve ateşli Burma gün batımlarının birleşimi ile süslenmiş Lomo'Instant Yangon Lomo'Instant ailesini en yeni üyesi. Bu ihtişamlı metropole, yepyeni bir altın anı üreticisi için minnettarız.

Altın rengi tasarımı ile Lomo’Instant Yangon, bu tarihi şehrin tepelerine yansıyan mükemmel gün batımlarını ve parıldayan çatıları anımsatıyor. Üç farklı çekim modu ve sınırsız çoklu pozlama, Renkli Flaş Filtreleri ve dahili geniş açılı lens gibi yaratıcı özellikleriyle bu şipşak makine, tüm maceralarında yanında olacak. Çekimlerine Lomo’Instant Yangon ile Myanmar stili kat — şimdi Lomography Online Shop ve Gallery Store 'larda.

Fotoğraf: Joe Nigel Coleman, Damian ve Sandra, Loo Lok Chern, Marco Morciano ve Lomography ailesi.

2017-10-11 #donanım

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler