Diana F+'nın En İyileri: Akılda Kalan Portreler

Diana F+ fotoğraf makinesi tanıtıldığından bu yana, onun ikonik olacağını biliyorduk! Dünyanın her yerinden insanlar onun için çıldırıyordu ve bu güne kadar, onunla yaratılan tonlarca güzeller güzeli fotoğraf oldu.

Diana F+ fotoğraf makinesi tanıtıldığından bu yana, onun ikonik olacağını biliyorduk! Güzelliğini 1960’ların orijinal Diana fotoğraf makinesinden alan Diana F+ ayrıca renkli flaş ve farklı aksesuarlarla kullanım gibi tonlarca ekstra yaratıcı özelliğe daha sahip. Bu da dünyanın her yerindeki insanların onun için çıldırıyor olmasını açıklıyor. Bu güne kadar onunla çekilen güzeller güzeli fotoğraflar oldu.

Sevdiklerinle birlikte geçen güzel anlardan, nefes kesen portrelere kadar bizde iz bırakanlardan favorilerimizi bir araya topladık. Arkana yaslan ve bu ikonik fotoğraf makinesi ile çekilmiş en iyi portrelerin tadını çıkar!

Krediler: andrejrusskovskij, satomi, corzh, ccwu, warning, adi_totp, flashback, heavenkot, frenchyfyl & espiadimonis

2017-10-16 #diana #diana-f #10yearsdianaf #adecadeofdiana #darlingdiana

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler