Diana F+:10 Yıl Kazananları İçin Şerefe

Bu yıl, Lomography'nin 25 Yılı kutlamaları dışında, sevgili Diana F+'nın yarattığı rüya gibi fotoğraflarında onuncu yılını kutluyoruz. Eğer fotoğraf makinelerini her yere götüren sevgili Lomograficiler olmasaydı, bu on yıl mümkün olmazdı!

Bu büyülü fotoğraflara bir onur kaynağı olarak, Diana F+:10 Yıl İçin 3 Şerefe yarışmasının kazananları duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Fotoğraflarının makinelerinin paketlerinin üstünde olmasının yanı sıra, her kazanan yakında sizlere de tanıtacağımız, Diana F+ onuncu yıla özel serisinden bir tanesini de evine götürecek.

Krediler: candeeland, lominido, tomiloveslomo, duffman, andrejrusskovskij, emkei, cindyjoe, 007-0815-styler, fruchtzwerg_hh & pan_dre

Daha nice Diana F+ hatıralarına şerefe! Ve kazanan şamiyonlarımıza büyük bir alkış!

2017-10-16 #haberler #diana #diana-f #10yearsdianaf #adecadeofdiana #darlingdiana

Bahsedilen Ürün

Lomography Diana F+

Lomography Diana F+

Diana F+ 120 format ile zamansız ve dramatik çek. Çarpıcı, yumuşak odaklı fotoğraflar oluştur ve tatlı lenslerle kişiselleştir hatta instant back ile ek efekt ve esneklik ekle.

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler