Lomography'nin Sana İhtiyacı Var

Şehrinin biraz Lomo'ya ihtiyacı mı var? Lomography'yi sana yakın bir mağazaya getirecek elçiler, distribütörler ve ortaklar arıyoruz.

  • Kendi Lomography Embassy Store'unu açmak için her şeye sahip bir PERAKENDE YILDIZI
  • Yaratıcı fotoğrafçılığı daha da büyük kitlelere ulaştırmamıza yardımcı olacak bir DİSTRİBÜTÖR
  • Muhasebe defterinde Lomo'ya yer açabilecek bir TOPTAN SATIŞ NOKTASI
  • Bu iş için ideal olacak bir perakendeci, distribütör ya da toptan satış noktası bilen MÜKEMMEL BİR İNSAN

Eğer bu başlıklardan biri sana uyuyorsa, hemen bizimle bağlantıya geç ve bu projeyi hayata geçirelim!

Kendi Embassy Store'unu kurmanda sana yardımcı olmayı çok isteriz, özellikle hali hazırda analog ve deneysel fotoğrafçılık cevherleriyle dolu bir mağazan ya da film banyo stüdyon varsa. Yaratıcılık, tasarım, eğlence ve topluluk fikirlerine kendini adadıysan, Lomography distribütörü ya da toptan satış noktası olmanda da sana yardımcı olmaktan mutlu oluruz!

Senin fikirlerine ihtiyacımız var — bize bu iş için ideal olduğunu düşündüğün kişilerin ya da Lomography ürünleriyle dolunca çok daha güzel görünecek olan mağazaların listesini gönder, biz de sana Lomography Online Dükkan'da harcayabileceğin 10 Piggy Puan hediye edelim. Bu tam 20 TL! Bize liste gönderirsen, Piggy Puan'larını Ekim ayı sonuna kadar yükleyeceğiz. Lomography Dergisi'ne uğrayıp daha fazla bilgi alabilirsin.

Senden tek istediğimiz mağaza adları ve adresleri; ya da kişi ismi ve onlarla bağlantıya geçmemizde yardımcı olacak iletişim bilgileri. İşin kalanını biz halledeceğiz! Önerilerini partners@lomography.com adresine gönder ve mailde LomoEV'inin adını da yazmayı unutma. Böylece Piggy Puan'larını yükleyebiliriz!

İş mi arıyorsun ya da arayan birini tanıyor musun? Yaşamına daha fazla Lomo kat — bir öneride bulun ya da bize katıl.

Lomography Embassy Store Nedir?

Lomography Embassy Store'lar, canlı etkinlikler, muhteşem insanlar ve fantastik fotoğrafçılık gereksinimleriyle dolu yaratıcılık üsleri. Benzersiz sergilerden inanılmaz lansman partilerine kadar, koleksiyonunu genişletip, fotoğraf çekmeyi seven insanlarla tanışıp, ilham alacağın mekanlar. Kendi Embassy Store'unu Aç ve dünyaya Lomo aşkını yayan insanlardan biri ol!

Piggy Puanlarla Ne Yapabilirim

Piggy Puan'lar Lomography Online Dükkan'da çok değerli! Piggy Puanlarını kullanarak indirimle satın alabileceğin Diana F+ Fotoğraf Makinesi, La Sardina and Flash DIY Edition Fotoğraf Makinesi, Lomo LC-A+ Fotoğraf Makinesi, Lomography XPro 200 ISO 35mm 3 Pack, Color Negative 100 ISO 35mm 3 Pack ve Lomography Experimental Lens Kit gibi çok fazla makine, film ve aksesuar var.


Fotoğraflar: @peny_b, @lomogreenpin, @uslan, @snoop, @jeepeng & @ohoska.

2017-10-11

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler