Diana F+'nın En İyileri: Çoklu Pozlamalar

Diana F+, yarattığı rüyamsı, lo-fi görsellerle film ve fotoğrafçılık tutkunlarının sevgilisi haline geldi. Geçtiğimiz 10 yıllık sürede deneysel Lomograficilerin, dünyayı yeniden şekillendirmesinde güçlü bir rol oynadı. Sevgili Diana F+ ile çekilen bu akıl karıştırıcı çoklu pozlamalar sana ilham olsun.

Krediler: megs79, paperplanepilot, bravebird, susielomovitz, andrejrusskovskij, dogma, satomi, ceduxi0n, mephisto19, buckshot, mczoum, albeelee, warning, brittany & earlybird

2017-10-19 #kültür #diana #diana-f #10yearsdianaf #adecadeofdiana #darlingdiana

Bahsedilen Ürün

Lomography Diana F+

Lomography Diana F+

Diana F+ 120 format ile zamansız ve dramatik çek. Çarpıcı, yumuşak odaklı fotoğraflar oluştur ve tatlı lenslerle kişiselleştir hatta instant back ile ek efekt ve esneklik ekle.

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler