Diana F+'nın En İyileri: Çoklu Pozlamalar

2017-10-19

Diana F+, yarattığı rüyamsı, lo-fi görsellerle film ve fotoğrafçılık tutkunlarının sevgilisi haline geldi. Geçtiğimiz 10 yıllık sürede deneysel Lomograficilerin, dünyayı yeniden şekillendirmesinde güçlü bir rol oynadı. Sevgili Diana F+ ile çekilen bu akıl karıştırıcı çoklu pozlamalar sana ilham olsun.

Krediler: megs79, paperplanepilot, bravebird, susielomovitz, andrejrusskovskij, dogma, satomi, ceduxi0n, mephisto19, buckshot, mczoum, albeelee, warning, brittany & earlybird

lomographymagazine tarafından, 2017-10-19 tarihinde ve #kültür #diana #diana-f #10yearsdianaf #adecadeofdiana #darlingdiana başlığında yazıldı.

Özel bir kabartmalı deri tasarımına sahip LC-A +, LC-Wide ve LC-A 120'nin yeni yıldönümü versiyonlarını sunmaktan gurur duyuyoruz. Stoklar sınırlı, sen de hemen bu Lomo efsanesini Lomography Online Dükkan ya da sana en yakın Gallery Store'dan ön sipariş ver!

Bahsedilen Ürün

Lomography Diana F+

Lomography Diana F+

Diana F+ 120 format ile zamansız ve dramatik çek. Çarpıcı, yumuşak odaklı fotoğraflar oluştur ve tatlı lenslerle kişiselleştir hatta instant back ile ek efekt ve esneklik ekle.

Daha İlginç Makaleler