Karşınızda Lomo'Instant Automat Dahab!

Büyüleyici bakır kaplamasıyla Lomo'Instant Automat ailesinin son üyesi Lomo’Instant Automat Dahab, bize güzel bronz kumsalları ve zengin Mısır mücevherlerini anımsatıyor!

Otomatik enstantane hızı, çevreye göre kendini ayarlayan flaş gücü ve gelişmiş otomatik modu ile bu metalik şipşak makine, her koşulda mükemmel pozlar yakalamanı sağlayacak. Buna süper hızlı odaklama sistemi, Yakın-Çekim Lensi, Splitzer ve Renkli Jel Filtresi setini ekle ve kendine yaratıcı bir altın edin.

Lomo'Instant Automat Dahab'ın lens kapağı uzaktan kumandalı deklanşör olarak bu deneyimi iki katına çıkarıyor! Harika grup çekimleri yapmaya hazırlan veya 5 metreye kadar uzaklaşarak sarsıntısız uzun pozlamalar yap.

Fotoğraflar: Dorothy, Phillip Fröhlich, Therdphong Trakarnrungroj ve Lomography Staff.

Lomo'Instant Automat Dahab ile fotoğraflarına parıltı ekle - şimdi ön sipariş vermek için Lomography Online Dükkan'ı ziyaret et.

2017-10-25 #donanım

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler