Favori Lomography Ürününü Kazan

1

Tatilin henüz gelmediğini biliyoruz ancak şekerleme dağıtmak için daha fazla bekleyemedik. Bu yüzden beş şanslı Lomograficimize harika bir fotoğrafçılık deneyimi sunuyoruz!

Krediler: saysaysay

İşte yapman gerekenler:

 • Katılmak için, sadece Online Dükkan 'ı ziyaret et ve Noel dilek listesine koymak istediğin beş ürünü seç. Seçtiğin her bir ürünün yanında bulunan
  "Dilek Listesine Ekle" düğmesine basarak ürünleri ekle.
 • İkinci olarak, katıldığını görmemiz için İngilizce makalenin altına yorum bırak.
 • Daha sonra, 11 Kasım "wished items" için yaptığımız açıklamayı bekle.
 • Ve sonunda, seçimlerini kazanmak için beş şanslı Lomografici seçilecek.

Çok kolay, değil mi? Online Dükkan 'ı şimdi kurcalamaya başla ve dilek listene kameralar, filmler veya aksesuarlar ekle!

Şartlar ve Koşullar: Lomography Sanat Lensleri, Lomo’Instant Automat Glass, ön siparişteki ürünler ve Lomography markalı olmayan ürünler dahil değildir. Üzgünüz ki, Rusya, Çin veya Brezilya'da bulunan müşteriler katılamamaktadır.

2017-11-06 #haberler

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

1 Yorum

 1. eylulbc
  eylulbc ·

  Merhaba, kazananlar belirlendi mi?

Daha İlginç Makaleler