Pazartesi Halet-i Ruhiyesi: Motivasyonel Mesajlar

2018-01-29

Pazartesi günleri hep aynı – kimsenin sevmediği, insanın enerjisini emen gün. En üretken, kendinin en iyisi olmanın beklendiği gün. Pazartesi günlerini biraz daha katlanılır hale getirmek için, Lomograficiler özlü sözleri fotoğraflamayı tercih ediyor.

Kendinin en iyi versiyonu olmak ne kadar da zor – ne kadar büyük bir talep! Ayaklarını sürüyerek yataktan çıkıp, hazırlanıp, işe gitmek için otobüs durağına yürümeden önce kendinle konuşmak isteyebilirsin. Bu haftanın Pazartesi Halet-i Ruhiyesi’nde, bu günü geçirmeni kolaylaştırmak için zeki ve eğlenceli sözleri bir araya topladık.

Krediler: lakandula, vicuna, adi_totp, i_am_four-eyes, anarchy, robertoragno, ava_maria, lemonjuice, talldude, marlonways, y0rkfiles, roxyvonschlotterstein, lipstick-lori & werriston

lomographymagazine tarafından, 2018-01-29 tarihinde ve #kültür başlığında yazıldı.

Özel bir kabartmalı deri tasarımına sahip LC-A +, LC-Wide ve LC-A 120'nin yeni yıldönümü versiyonlarını sunmaktan gurur duyuyoruz. Stoklar sınırlı, sen de hemen bu Lomo efsanesini Lomography Online Dükkan ya da sana en yakın Gallery Store'dan ön sipariş ver!

Daha İlginç Makaleler