Kendi LomoWalk'unu Planla!

2018-02-12

Lomography Topluluğu’nun en güzel kısımlarından biri seninle aynı düşüncelere sahip ve aynı analog fotoğrafçılık tutkusunu paylaşan insanlarla bir arada olmak. Bu sanal dostlukları gerçek yaşama taşı ve hemen kendi LomoWalk’unu organzie et!

Krediler: dabai, syafiqmddaud & choko3

Bu formu doldurup gönder, biz de sana etkinliğini dergimizde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşacak daha çok katılım alman konusunda yardımcı olalım.

Hepsi bu değil! LomoWalk sırasında çekilen fotoğraflar ve bizim sana göndereceğimiz fotoğraflardan oluşan bir kolay yap ve Lomography’nin 25 Yılı etkinliklerine katılarak özel bir Lomography fotoğraf makinesi ile Lomography Online Dükkan’da geçerli hediye çekleri kazanma şansını yakala!

Krediler: choko3, stepi & atria007

Ne bekliyorsun? Hemen detayları netleştir ve planlarını bizimle paylaş. Analog her şeyi seninle birlikte kutlamak için sabırsızlanıyoruz!

Lomography tarafından, 2018-02-12 tarihinde ve başlığında yazıldı.

Özel bir kabartmalı deri tasarımına sahip LC-A +, LC-Wide ve LC-A 120'nin yeni yıldönümü versiyonlarını sunmaktan gurur duyuyoruz. Stoklar sınırlı, sen de hemen bu Lomo efsanesini Lomography Online Dükkan ya da sana en yakın Gallery Store'dan ön sipariş ver!

Daha İlginç Makaleler