Lomograficilere Çağrı! Hikayelerini Duymak İstiyoruz

2018-02-09

Analog fotoğrafçılık maceralarını merak ediyoruz. Fotoğraf çekim tarzını etkileyen bir Lomography ürünü ya da analog fotoğraf makinesi oldu mu? Bunun kariyerine yön verdiğine mi inanıyorsun? Hikayeni bizimle nasıl paylaşacağını merak ediyorsan okumaya devam et.

"Film Hikayeleri" adında yeni bir seriye başlıyoruz ve senin analog hikayeni de duymak istiyoruz. Fotoğraf çekim tarzını etkileyen bir Lomography ürünü ya da analog fotoğraf makinesi oldu mu? Bunun kariyerine yön verdiğine mi inanıyorsun? Fotoğrafların bir hikayeyi mi anlatıyor ya da çekim yaparken çok mükemmel bir deneyim mi yaşıyorsun? Analog maceran, en sevdiğin film ya da Lomography fotoğraf makinesi ile ilgili bizimle paylaşmak istediğin hikayelerin varsa turkey@lomography.com adresine aşağıdaki bilgilerle birlikte email gönderebilirsin:

İsim
Lokasyon
Lomohome (eğer varsa)
Anlatmak istediğin hikayenin kısa bir özeti
Bu hikaye ile paylaşabileceğimiz, çektiğin analog fotoğraflar

Hikayelerini okumak için sabırsızlanıyoruz!

lomographysoholondon tarafından, 2018-02-09 tarihinde ve #haberler başlığında yazıldı.

Özel bir kabartmalı deri tasarımına sahip LC-A +, LC-Wide ve LC-A 120'nin yeni yıldönümü versiyonlarını sunmaktan gurur duyuyoruz. Stoklar sınırlı, sen de hemen bu Lomo efsanesini Lomography Online Dükkan ya da sana en yakın Gallery Store'dan ön sipariş ver!

Daha İlginç Makaleler