Sergi: Rıza Erdeğirmenci // Dilemma

Rıza Erdeğirmenci'nin kişisel sergisi Dilemma, 15 Şubat - 19 Mart tarihleri arasında, Gama Sanat Galerisi'nde ziyaret edilebilir.

Postmodern çağın bireyi iki farklı “kişilik” arasında yolunu bulmaya çalışıyor. Birisi dijital ortamda kendisinin yarattığı sanal kişilik, diğeri ise fiziki dünyada taşımak zorunda olduğu gerçek kişiliği “Like”lar peşinde koşuştururken, giderek yalnızlaştığını ve gerçek kişiliğine yabancılaştığını görmemeyi tercih ediyor. “Öz”den görüntüye, “Gerçeklik”ten temsile doğru kayan bir dünya onunkişi. Dilemma, bu varoluş hallerine diptikler aracılığıyla bakmayı öneriyor. Özünde izleyicisi iki seçenek arasında düşünmeye davet eden bir tartışma ortamı yaratırken, üçüncü bir bakış açısının olasılığını sorguluyor.

Rıza Erdeğirmenci'nin Dilemma isimli sergisini 15 Şubat - 19 Mart tarihleri arasında, Gama Sanat Galerisi'nde ziyaret edebilirsin.

nural tarafından, 2018-02-16 tarihinde ve başlığında yazıldı.

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler