Lomo'Instant Wide Yeni Bir Filmin Yıldızı Oluyor

Genç yönetmen Alex Boskovich, Lomo'Instant Wide'a yeni filminde rol veriyor.

Kim Lomo'Instant Wide fotoğraf makinemizin günün birinde film yıldızı olacağını düşünürdü? Hatta, onun Polaroid Kingdom adında bir filmin baş rolünde yer alacağını? Yanıltıcı isme rağmen, filmin Polaroid markası ile bir bağlantısı yok, aksine, minimum diyalog ile şipşak fotoğrafçılığın gizemli sihrini sanata dönüştüren, korku türünde bir yapım. Film, en küçük çocuklarını kaybeden bir ailenin yaşadıklarını, iki kız kardeş arasındaki bağın mezarı aşan hikayesini, şipşak fotoğraflar aracılığı ile aktarıyor.

Alex Boskovich ve Max Seiler tarafından yönetilen film, bizi çocuk olmanın, ölümü çocuk olarak algılamanın ve yaşamın yarattığı anıları onurlandırmanın ruh haline taşırken, kendi kusurlarımızı ve ani kayıplarla nasıl başa çıktığımızı yüzümüze vuruyor.

Lomo'Instant Wide filmde anıların yaratılması ve saklanması konusunda büyük bir rol oynuyor. Flaş, korku ve dehşet yaratma aracı olarak kullanılıyor.

Polaroid Kingdom filminin fragmanını izle:


Fotoğraflar: Polaroid Kingdom, Alex Boskovich tarafından sağlandı.

sarahlindsayk tarafından, 2018-02-21 tarihinde ve #videolar başlığında yazıldı.

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler