Yepyeni Gizemli Ürün — İpucu #1

Evet, Lomografici! Yepyeni bir gizemli ürünle karşındayız. Bu daha önce gördüklerinden çok farklı, o yüzden beklentileri kapının dışında bırak. Şimdi kontrolü geride bırakıp, kusurları benimseme zamanı. Güzel şeyler olacak.

Yeni icadımızı 20 Haziran’da duyuracağız — Sadece birkaç gün kaldı! — Ama senin gibi meraklı yaratıcılarla için birkaç ipucu paylaşmadan duramıyoruz. İlk ipucumuza bir göz at:

Bu çarpıcı renkler, duygu yüklü vinyetler ve mükemmel analog etkileri sana tanıdık görünüyor mu? Olabilir, ama ne yarattığımızı görünce, her şey değişecek.

Gizemi çözdüğüne mi inanıyordun? Yorumlarda aklından geçenleri diğer Lomograficiler ile paylaş ve ikinci ipucumuz için takipte kal!

2018-06-18 #donanım #haberler #lomojune20

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler