Yepyeni Gizemli Ürün — İpucu #2

Yepyeni ürünümüzü duyurmamıza sadece birkaç gün kaldı, ama seni biraz daha meraklandırmak için bir ipucu daha vermeye karar verdik.

Bazı şanslı Lomograficiler gizemli ürünümüzle tanışma şansını elde ettiler. Videoyu izle ve neden bahsettiklerini tahmin etmeye çalış!

20 Haziran 2018’de duyuracağımız bu mükemmel ürünün ne olduğunu bildiğini mi düşünüyorsun? Geri dönüp birinci ipucumuzu https://www.lomography.com/magazine/337950-yepyeni-gizemli-urun-ipucu-1, hatırla ve tahminini diğer Lomograficilerle paylaş. Duyuruya çok az kaldı!

2018-06-18 #donanım #haberler #videolar #lomojune20

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler