Rüyamsı Günler: Lomograficiler Diana F+ ile Çekimlerini Hatırlıyor

Seneler içerisinde, Diana F+, lo-fi fotoğrafçılığın kraliçesi olarak yerini pekiştirdi. Retro tasarımı ve yarattığı rüyamsı fotoğrafların ötesinde, bu makineyi bir stil ikonu haline getiren nedir? Kendini Diana F+’ya adamış bir grup tutkulu fotoğrafçının yorumlarını dinleyelim:

10 yıldır gördüğümüz muhteşem fotoğraflar ve içten gelen hikayeler, Diana F+’nın canlı renkli tarihçesinde yeni bir bölüm açmamıza sebep oldu. Diana Instant Square anında yakalayacağın sihirli anları görmek içimn sabırsızlanıyoruz.!


Diana F+’ya doyamıyor musun? Diğer Lomograficiler bu makine hakkında neler demiş, bir bak ve sen de Diana hikayeni yorumlarda bizimle paylaş!

2018-07-08 #videolar

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler