Pazartesi Halet-i Ruhiyesi: Wes Anderson Filmi Gibi

Bu pazartesi, yaşama bir sinema filmiymiş gibi davran. Yönetmen Wes Anderson en belirgin ve göze hoş görünen sinema stillerinden birine sahip. İnsanların onun tarzına karşı çıkarmamasını yadırgamamak gerekir. Şehrin sanatsal manzarası önünde dolaşırken kendi filminin başrolü ol. Anderson'un estetiği geometri, simetri, canlı ve pastel renklerden oluşuyor. The Grand Budapest Hotel ya da The Royal Tenenbaums tarzı görseller için ilginç vitrinlerin ve birbiri ile uyumlu renklerin peşine düş. Sana örnek olması için Lomograficilerimizden örnekleri bir araya getirdik!

Krediler: j_robertmeyland, simonesavo, paula412, phyllistc, fake_lol, gotoarizona, aka_papu, tinesidinozavur, piafpif, taraka26, minchi, rhiannonamsterdam, remybaudequin, analemma, kotlyarenky & eyvahblues

2018-07-09 #kültür

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler