Bir kullanıcı hesabın var mı? Giriş | Lomography'de yeni misin? Üye Ol | Lab | Şu anki Site:

Paris, sanat ve kültürün şehri

Paris'te olduğunda, sanatı bulmak için çok uzağa gitmene gerek yok gerçekten. Bu benim Paris'e ikinci gelişim. Ama maalesef, bu sefer uzun süre kalamadım. 13 saatlik uçuşumdan önce, çevreyi keşfetmem için yalnızca bir öğleden sonram vardı.

Otelimin ücretsiz olarak verdiği haritaya bakarak, otelimin bulunduğu 17. bölgeyi gezmeye ve bu bölgenin sunduğu görülecek yerlerde eğlenmeye karar verdim.

17. bölge hakkında bilmeniz gereken ilk şey, tam olarak bir turist yeri olarak bilinmediğidir. Arc de Triomphe’un (Zafer Anıtı) hemen kuzeyinde yer alan bölge en iyi ve en zengin yerlerden biri olarak kabul edilir. Bana bu bölgenin yarısının ticari şirketlerden diğer yarısının ise lüks konaklama yerlerinden oluştuğu söylenmişti.

Ama benim dikkatimi çeken binaların mimari yapısı ve ticari firmaların sanatı kullanma şekliydi ve bu, sanatın nasıl Paris kültürünün içine işlemiş olduğunu çok iyi gösteriyordu.

Burada benim çektiğim birkaç fotoğraf var.

Fotoğrafların geri kalanı için Paris albümüme bakabilirsiniz.

uncle_jay tarafından yazıldı ve sismograf çevirdi

Henüz yorum yapılmamış, ilk ol

Nerede?

Yakındaki popüler fotoğraflar - daha fazlasını göster

Yakındaki LomoLokasyonlar

Makaleyi farklı bir dilde okuyun

Bu makalenin orijinal dili: English. Ayrıca şu dillerde de bulabilirsin: Nederlands, Deutsch, Français, Československy, Português & 中文(繁體版).