Bir kullanıcı hesabın var mı? Giriş | Lomography'de yeni misin? Üye Ol | Lab | Şu anki Site:

Favori Yılbaşı Alışverişi Yerim

Como’da her yıl, etrafta bit pazarları açılır ve ben yılbaşı alışverişimi genelde buralardan yaparım. El işleri, yerel sanatçıların resimleri, yemek ve ev eşyaları, hatta sadece 1 Euro’ya aldığım harika bir Lubitel 2!

Her yıl Como’da, Aralık ayının ilk pazarından Ocak ayının 6’sına kadar, yaya bölgesinde pek çok bit pazarı ve buralarda hediye edebilecek pek çok güzel şey bulabilirsiniz. Bu yıl, mesela, 1 Euro’ya bir Lubitel 2 buldum (Şu makaledeki gibi tamir ettim). Bu tarz eşyaları alıp, onları çöplükten kurtarmayı seviyorum!

sirio174 – Fotoğrafları

En ayırt edici standlar yemek satanlar — özellikle yerel ürünler, mesela bal, et, kurutulmuş geyik eti, bisküvi ve kekler.

sirio174 – Fotoğrafları

Beklerken bir sokak sanatçısına resmini yaptırabilirsin!

sirio174 – Fotoğrafları

Bir yılbaşı hediyesi bakıyorsan, yerel sanatçılar tarafından yapılmış tabloları tercih edebilirsin. Fiyatları uygun ve duvarlarına renk getirmiş olursun.!

Aralığın bu soğuk günlerinde, bir avuç kavrulmuş kestane gibisi yok!

Tüm fotoğraflar benim güvenilir Fed 2 makinem ve Jupiter 8 lens ile çekildi. Geniş mesafe ölçer odaklamamı kesin ve düzgün yapmamı sağlıyor, diyafram tam kapalıyken bile.

sirio174 – Fotoğrafları

Eğer İtalya’nın her tarafından anı eşyaları arıyorsan, halk bahçelerindeki pazarları kaçırma. Geçen Pazar, Sardinya ve Calabria’nın yerel ürünleri vardı.

sirio174 tarafından yazıldı ve civcivli çevirdi

Henüz yorum yapılmamış, ilk ol

Nerede?

Yakındaki popüler fotoğraflar - daha fazlasını göster

Yakındaki LomoLokasyonlar

Makaleyi farklı bir dilde okuyun

Bu makalenin orijinal dili: English.