Bir kullanıcı hesabın var mı? Giriş | Lomography'de yeni misin? Üye Ol | Lab | Şu anki Site:

Diana Baby 110'a Giriş

Lomography Diana Baby 110'u gururla sunar! Lomography 110 Kamera ailesinin ikinci üyesi bu küçük ve sevimli kameranın kullanımız çok kolay ve birçok yaratıcı özelliği de beraberinde getiriyor! Bu makine hakkında her şeyi bulmak için okumaya devam et!

Diana Baby 110 küçük bir kamera olabilir ama o şüphesiz ki büyük ve heyecan verici kapasitede!

Değiştirilebilir Lens

Diana Baby 110 mükemmel iki lens seçeneği ile birlikte geliyor: 24mm lensi ile güzel ve rüya gibi kareler çek ya da 12mm lensini kullanarak süper havalı ve süper geniş açılı kareler elde et!

Kolay Çoklu ve Uzun Pozlama

Diana Baby 110 ile yaratıcılığını kullan! Eğlenceli fotoğraflar için sadece deklanşöre basarak çoklu pozlama yap. İstersen enstantane butonunu ‘B’ ayarına kaydırarak uzun pozlama yap. Click away with effortless multiple exposures and switch to the ‘B’ setting for fun long-exposure shots.

110 Film İçin Üretildi

110 Film İçin Üretildi
Bu minik sevimli bebek ile 110 film deneyimini yaşayacaksın! Çok kolay, tek yapman gereken film kartuşunu makinenin arkasına oturtmak! Analog serüveninden önce Orca 110 B&W Film ve Color Tiger 110 Film yeterli stoğun olup olmadığını kontrol et!

PC Flaş Adaptörü

Standart bir Diana Baby 110’a, herhangi bir hot-shoe adaptör içeren flaş bağlayabilirsin ( Colorsplash Flaş ya da Diana F+ Flaş gibi. )

Diana Baby 110 Paketleri

Diana Baby 110 iki farklı göz kamaştırıcı paket içinde geliyor. is available in two charming packages. Sana uygun paketi seç ve siparişini istek listene ekle!

Diana Baby 110 – 24mm Lens ile
Diana Baby 110 +Lens Package

Diana Baby 110 ve diğer Lomography 110 Kameraları hakkında daha çok şey öğrenmek ister misin? O zaman 110 Camera Microsite giriş yap!

webo29 tarafından yazıldı ve lisamariesimpson çevirdi

Henüz yorum yapılmamış, ilk ol

Makaleyi farklı bir dilde okuyun

Bu makalenin orijinal dili: English. Ayrıca şu dillerde de bulabilirsin: Československy, Nederlands, 한국어, 中文(简体版), Italiano, Spanish, Français, 日本語, Deutsch & 中文(繁體版).