Lomography de Nedir?

Lomography dünya çapında etkin olan kendini analog, deneysel ve yaratıcı fotoğrafçılığa adamış bir organizasyon. Dünya üzerinden milyonlarca takipçisi ve arkadaşıyla Lomography kavramı interaktif, canlı hatta bazen bulanık ve çılgın bir hayatı kapsar. Yenilikçi fotoğraf makineler, şipşak ürünler, filmler, lensler ve fotoğrafik aksesuarlarıyla bizim sürekli genişleyen koleksiyonumuz sayesinde dünyayı yakalamak, içine çekmek ve haberleşmek için yaratıcı fotoğrafçılığı destekliyor.

Lomografik Fotoğraf Makineleri

Hikayemizi başlatan efsanevi Lomo LC-A’yı, analog yaratıcılığın sınırlarını genişletmek için özel olarak tasarladığımız diğer fotoğraf makineleri takip etti: Supersampler, Lubitel 166+, Horizon fotoğraf makineleri, Fisheye fotoğraf makineleri, Diana F+, Diana Mini, Spinner 360°, Sprocket Rocket, LC-Wide, La Sardina, LomoKino, Belair X 6-12, Konstruktor, LC-A 120 ve Lomo’Instant.

Lomografik Filmler

Ayrıca sürekli olarak oynayabileceğin yeni ve eğlenceli filmler de üretiyoruz. 35mm, 120 ve 110 formatlardaki geniş film yelpazemizde renkli negatif, dia, redscale ve siyah & beyaz filmler mevcut.

Deneysel Fotoğrafçılık

Analog, yaratıcı ve deneysel fotoğrafçılığa bağlılığımızın giriş üyeleri Lomography Sanat Lensi Ailesi, Yeni Petzval 85, Yeni Petzval 58 Bokeh Kontrol, Yeni Russar+, Lomo LC-A Minitar-1, Dagerreyotipi Akromatik 2.9/64 ve Yeni Jupiter 3+ ile zirveye erişti. Her bir Sanat Lensi’nin kendine ait bir karakteri var fakat ailenin paylaştığı tüm detaylar, optik kalite ve heyecan verici görüntü verme için aynı hassasiyette davranıyoruz.

Bugün Lomograficilere, dünya çapındaki pek çok Gallery & Embassy Store ve Lomography Online Dükkanı ile hizmet veriyoruz. Lomography mağazaları, Lomograficiler için popüler bir buluşma mekanı; düzenli olarak sergiler, atölyeler düzenleniyor ve Lomografik tutkun için ihtiyacın olan her şey ile dolular!

Lomography hakkında daha fazlasını mı keşfetmek istiyorsun?

10 Altın Kural, Tarihimiz ve Lomography Gallery & Embassy Mağazalarımız hakkında daha fazlasını keşfet. Ya da belki Lomography’de bir İş arıyorsundur, cevaplarını Sıkça Sorulan Sorular bölümünde bulabilir ya da Şartlar ve Koşullarımızı okuyabilirsin!

Ismarlama Lomography Atölyeleri

Arkadaşların, çalışma arkadaşların ya da müşterilerin için farklı etkileyici bir şeyler mi bakıyorsun? Eğer yaklaşan bir etkinlik varsa – doğum günü partisi, üniversite mezuniyeti, okul ya da iş etkinliği – neden bizim ısmarlama bir atöyemize kayıt yaptırmıyorsun? Sadece bizden biriyle iletişimde kalLomography Gallery Store dünyanın neresinde olursan ol biz ihtiyacın olan tüm workshop detayları için özen göstereceğiz.