Art lenses

Lomography Sanat Lensleri ailesinin ebedi niteliklerini ve her güzel optiğin neler yapabileceğin keşfet. Sana muhteşem galeriler sunup, seni Sanat Lensi Sanatçısı programımızla tanıştıracağız ve Sanat Lenslerinin inceliklerine dalacağız. Klasik portreler, görkemli manzaralar ve sanatsal mimari seni tanımlıyorsa, bu kanalı bir rehber olarak görebilirsin.

Featured in Art Lenses

Petzval LomoAmigo: Rémy Perthuisot ile Rüyamsı bir Gezi

Petzval 58 Bokeh Kontrol Sanat Lensi’nin yeteneklerini deneyimledikten sonra, Rémy Perthuisot bu sefer de farklı bir bakış açısı için Petzval 85 Lens’i test ediyor. Sonbahar manzaraları ve Petzval’e özgü bokeh etkisi ile modern ama sihirli bir görsel hikaye yaratıyor.

İlgili Ürünler

New Petzval 85 Art Lens
New Petzval 85 Art Lens

Yeni Petzval 85mm Sanat Lensi ile çekilen fotoğraflar süper keskin odak ve mükemmel döngüsel bokeh etkisi ile anında tanınacak.

New Petzval 58 Bokeh Control Art Lens
New Petzval 58 Bokeh Control Art Lens

Tarihi tasarım ile modernizmi birleştiren bu el yapımı lens ile fotoğrafçılığın ilk adımlarını, Rus optikler ile deneyimle, hem de daha önce hiç olmayan bir Bokeh Kontrol Halkası ile birlikte.

Daguerreotype Achromat 2.9/64 Art Lens
Daguerreotype Achromat 2.9/64 Art Lens

Daguerreotype Achromat 2.9/64 Sanat Lensi Canon EF, Nikon F ya da Pentax K bayonetlerle (hem analog hem de dijital) uyumlu ve ara adaptörlerle çok daha fazla modelle birlikte kullanılabiliyor.