Adrenalin Bağımlıları: Sekans

281 Gönderi · Devam Ediyor ·
Sekans

Bu yarışma için sinema filmlerinin nasıl yaratıldığından ilham alıyoruz.

Özünde, filmler, gerçek, yumuşak hareket yanılsaması yaratan, hızlı bir şekilde arka arkaya yansıtılan bir dizi fotoğraftır. Eadweard Muybridge'e saygı göstererek, çığır açan fotoğraf deneylerini taklit etmeni ve hareketli bir konuyu yakalayan bir dizi fotoğraf sergilemeni istiyoruz. İşte sana ilham verecek birkaç fikir:

  • Üçlü Çekim: Karşına çıkan hareketin iki ya da daha fazla fotoğrafını çek. Sonrasında hareketi yansıtmak için bu fotoğrafları bir araya getir.
  • Farklı Gözlerden: ActionSampler ya da SuperSampler gibi çoklu lensli bir makine ile çekim yapıp hiçbir anı kaçırma!

Her katılımcı en fazla 10 fotoğraf gönderebilir. Beş kazanan Online Dükkan’da geçerli 50 Euro değerinde hediye çeki kazanacak. Bu yarışma TEN AND ONE Annual Lomography Photo Awards 2019 dahilindeki Adrenalin Bağımlıları kategorisi ön elemesi niteliğindedir.

Fotoğraf: alexroarsatlyons

Submit

Bu yarışmaya katılmak için lütfen giriş yap. Alternatively you can also upload directly to this competition. Just select an image file, enter your email and submit. We will send you an email to confirm the submission – please note if you don't confirm your photos won't enter the competition.