Selam, Yarışmalar sayfasına hoş geldin! Eğer muhteşem fotoğraf yeteneklerini sergileyip, Lomography’den müthiş hediyeler kazanmak istiyorsan, doğru yerdesin. Herkesi, en iyi fotoğraflarını paylaşıp, iyi hisleri topluluk içinde yaymaya davet ediyoruz. Fotoğraf göndererek, yıl boyunca sürecek 100’ün üzerinde yarışmadan, toplam 20.000 Euro değerindeki ödüllerden birini kazanma şansını elde edeceksin. Dahası, her Katerogi Ödülü kazananı, yıl sonunda belirlenecek Lomography Büyük Ödül Kazananı için de yarışıyor olacak. Çok havalı, değil mi? O yüzden, sen de hemen fotoğraf gönderip, bize ve LomoDostlarına en iyi fotoğraflarını göster. Yarışmalar hakkında daha fazla bilgi için detaylar sayfamızı ziyaret edebilirsin. Keyifli çekimler!

Son Eklenenler

Bitmiş Yarışmalar

 • Lomography Awards: Sinematik: Sinematik: 2019 Açık Başvuru

  Bitti ·
  Sinematik: 2019 Açık Başvuru

  Senaryoların tozunu al ve yönetmen koltuğunu hazırla - TEN AND ONE Awards 2019 Sinematik kategorisi için en iyi kısa filmleri arıyoruz!

 • Lomography Awards: Sinematik: Indie Street Film Festival x Lomography: Sinematografik Görüntüler

  Bitti ·
  Indie Street Film Festival x Lomography: Sinematografik Görüntüler

  Cinematic Images Competition için Indie Street Film Festival'nin yaratıcılarıyla bir araya geldik. Sinema ve hala fotoğraf stilleri arasında denge kurabilen fotoğrafçılar arıyoruz. Kazanan Lomography LomoKino için ve festival için 2 All-Access rozeti alacak.