Yarım-Kare Tatil Fotoğrafları Yarışması

Tatiller yaklaştı! Partiden partiye zıplamaya hazır mısın? Eminiz öylesin! Sezonu yarım-kare yarışması ile kutlamaya ne dersin?

Fotoğraf: maximum_b

Diana Mini ve Lomo LC-Wide tatil partisindeyken kullanmak için ideal makinalar. Neden mi? Çünkü partide çekmen gereken bir çok an var ve yeni bir film yüklemek için rahatsız olma gerek yok. 36’lık bir film yükle ve yarım-kare çekimi ile her bil ruloda 72 fotoğraf yakala! Harika, ha?

Yarım-kare seçeneği kullanışlı olduğu gibi ilginç de. bir karedeki iki fotoğrafla ilginç bir hikaye anlatabilirsin. Yarım-Kare Tatil Fotoğraflar’ınızı bizimle paylaşın ve biz de ilk üçü seçelim. Birinci 10 piggi ikinci ve üçüncü de 5 piggi kazanacak. Pigilerini de Lomography Online Dükkan'da diledikleri gibi harcayacaklar!

Detaylar:

  • Ödüller: 1. 10 Piggi 2. ve 3. 5 Piggi. Tüm kazananlar ayrıca LomoEv’lerinde bir madalya ile ödüllendirilecek.
  • Film/Fotoğraf Makinası Tipi: Diana Mini veya Lomo LC-Wide (Yarım-Kare formatında) veya da herhangi bir yarım-kare formatlı makina.
  • Yükleme Limiti: En fazla 5 fotoğraf.
  • Minimum fotoğraf boyutu: Gönderiler en az boy veya ende 768px olmalı.
  • Meta veri eklenmeli (fotoğraf makinası, film, lokasyon ve 3 etiket)

shhquiet tarafından, 2011-12-26 tarihinde ve #haberler #competition #35-mm #lomo-lc-wide #cekilis #partiler #yarim-kare #diama-mini #tatil başlığında yazıldı.
erayalan tarafından çevirildi.

Daha İlginç Makaleler