Anında En Uygunu: Manzaralar

Anında En Uygunu tüyo makaleleri, ıssız yerlerde kaldığında sana yardımcı olur. Lomo’Instant Wide’ın lensi aracılığıyla manzara fotoğrafçılığına bakış açımıza ortak ol!

Krediler: antoniocastello & roxyvonschlotterstein

Büyük vadiler ve karla kaplı dağları sonsuza kadar beklemek olmaz – şimdi olduğun yerden dışarı çık ve onların peşine düş! Manzara fotoğrafçılığı, odaklanmak için muhteşem bir tarz, özellikle şehirde ya da ülkede hatta kıtada yeniysen. Bulunduğun çevreleri ve doğayı deneyimleyeceksin, yeni yollarda bir şeyler seyrediyor olacaksın. Lomo’Instant Wide dışarı çıkarmak için mükemmel bir zaman. Muhtemelen tüm sahneden emin olana kadar odak noktanı sonsuz noktada tutmak isteyeceksin. Geniş Açı için düğmeyi çevirdiğinde ortamı en iyi şekilde yansıtırsın ve buna eşlik eden vizörü de unutma. Vizörden gördüğünün aynısını fotoğraflamak için pür dikkat çalışmalısın. Kim bilir – köşedeki bir ağacın kesiliyor olmasının senin hayal gücünde önemli bir anlamı vardır.

Krediler: snoop & tabuk

Hepimiz her değişken insan gibi Doğa Ana’yı bilmek istediğimiz için geldik, bu yüzden bu belleğinde geri dönmek için iyi bir fikir ve ıssız bir yerde kaldığında boşlukları doldurmak için iyi bir fırsat. Aşırı güneşli yerler için -1 telafili pozlama, bütünüyle patlamış fotoğraflarını kurtarabilir. Eğer parçalı bulutlu, karanlık ve kasvetli bir günse kızgın görünen bulutları ve maceranı, makineni +1’e getirerek ışıklandır.

Fotoğraflar: Rob Detoyato & dop tarafından çekildi.

Manzara fotoğraflarına biraz renk katmanın harika bir yolu da Lomo’Instant Wide Splitzer. Ufuk çizgisi, ayna görüntüsü ya da birkaç fotoğrafı üst üste çekerek oyalanabilirsin ve bu şık küçük aparatla birçok şey deneyebilirsin. Fotoğraflarına gerçek üstü bir kalite getirecek bu aparatı küçümseme!

Fotoğraflar: Rob Detoyato & Snoop

Dünyayı görmek ve doğayı keşfetmek ve fotoğraflamak arzumuz. Eğer dünya senin istiridyen ise Lomo’Instant Wide senin için doğru bir inci – bilinmeyen yolculuğuna giderken onu da yanına al!

azinteimoori tarafından, 2016-04-20 tarihinde ve #donanım #dersler #lifestyle #tipster başlığında yazıldı.

Bahsedilen Ürün

Lomo'Instant Wide

Lomo'Instant Wide

Lomo'Instant Wide'ı sunmaktan heyecan duyuyoruz - dünyanın en yaratıcı instant wide makine ve lens sistemi! Yüksek kalite el işçiliği, kullanışlı özelliklerle birleşerek Lomo'Instant Wide'ı herkesin güzel, çılgın ve garip anları, yaratıcı, geniş açılı, keskin ve mükemmel bir şekilde pozlanmış fotoğraflarla kaydetmesini sağlıyor.

Daha İlginç Makaleler