Lomo'Instant Automat, Gezginlerin Güvenilir Dostu

Maceracılar ve gezginler için – ister dağa tırmanıyor ol, istersen de şehirde dolaşıyor – büyük eşyalar sıkıntı olabilir. Artık tüm analog severler sadece hepsi-bir-arada makinemizi yanlarına alarak özgürce gezebilirler.

Tüm fotoğrafçılık cephaneni yanında taşımak zorunda değilsin -- Lomo'Instant Automat dışarda gezerken ideal dostun olacak. Anılarını saklarken, sanatsal fotoğraflar yaratırken ya da anı yakalarken, çantanı eşelemene gerek yok. Lomo’Instant Automat fotoğrafçılık ihtiyaçlarının İsviçre Çakısı haline gerecek, göreceksin!

Müzik: Ambient Slideshow ComaStudio tarafından

Küçük, güçlü ve tamamen otomatik olan Lomo’Instant Automat eğlenceli ve zahmetsiz gündelik çekimler için en ideal şipşak fotoğraf makinesi. Hem yeni başlayanalar hem de uzmanlar için muhteşem olan Lomo’Instant Automat, enstantane hızı, diyafram değeri ve flaş gücünü otomatik olarak ayarlayarak her farklı ışık koşulunda muhteşem pozlanmış fotoğraflar çekmeni sağlayacak. Müthiş yaratıcı özelliklerle donatılmış olan Lomo’Instant Automat ile plajda selfie'lerden, süper deneysel ışıkla boyamalara kadar her istediğini çekip, fotoğrafını saniyeler içinde elinde tutabilirsin. Bu sihirli şipşak fotoğraf makinesini hayata getirmemiz için bizi Kickstarter'da destekle ve Lomo'Instant Automat'ta %35'e varan indirimler ve ek hediyelerin keyfini çıkar!

2016-09-15 #donanım #dersler #videolar

Bahsedilen Ürün

Lomo'Instant Automat

Lomo'Instant Automat

Küçük, güçlü ve tamamen otomatik - Lomo’Instant Automat ile kusursuz aydınlatılmış, mükemmel odaklı fotoğrafları her zaman ve her yerde çekebilirsin.

Daha İlginç Makaleler