Gündüzden Geceye: Lomo'Instant Automat ile bir Randevu

Özellikle de onlara en çok ihtiyacın olan karar anlarında, esnek olmayan ve uzlaşması zor şipşak makinelerden sıkıldın mı?

Lomography'nin Lomo'Instant Automat’ı tüm sezgilerini ve sanatsal dürtülerini ön plana çıkarmanı sağlayacak. Otomatik doğası sayesinde (kendi ayarlanan pozlama süresi, diyafram değeri ve flaş gücü) her koşulda rahatlıkla kullanılabiliyor – ister gecenin zifiri karanlığında çekim yapıyor ol, istersen de güneş tepede parıldarken. Lomo’Instant Automat’ın ihtiyaçlarına göre nasıl ayarlama yaptığına şahit olmak için videomuzu izle.

Müzik: Ambient Commercial Geniuz tarafından

Küçük, güçlü ve tamamen otomatik olan Lomo’Instant Automat eğlenceli ve zahmetsiz gündelik çekimler için en ideal şipşak fotoğraf makinesi. Hem yeni başlayanalar hem de uzmanlar için muhteşem olan Lomo’Instant Automat, enstantane hızı, diyafram değeri ve flaş gücünü otomatik olarak ayarlayarak her farklı ışık koşulunda muhteşem pozlanmış fotoğraflar çekmeni sağlayacak. Müthiş yaratıcı özelliklerle donatılmış olan Lomo’Instant Automat ile plajda selfie'lerden, süper deneysel ışıkla boyamalara kadar her istediğini çekip, fotoğrafını saniyeler içinde elinde tutabilirsin. Bu sihirli şipşak fotoğraf makinesini hayata getirmemiz için bizi Kickstarter'da destekle ve Lomo'Instant Automat'ta %35'e varan indirimler ve ek hediyelerin keyfini çıkar!

2016-09-20 #donanım #dersler #videolar

Bahsedilen Ürün

Lomo'Instant Automat

Lomo'Instant Automat

Küçük, güçlü ve tamamen otomatik - Lomo’Instant Automat ile kusursuz aydınlatılmış, mükemmel odaklı fotoğrafları her zaman ve her yerde çekebilirsin.

Daha İlginç Makaleler