TEN AND ONE 2016 Yarışmaların Özeti: Adrenalin Bağımlıları

Ekstrem sporlar ve diğer adrenalin dolu aktivitere katılmaktan daha heyecan verici bir girişim yoktur. Maceraperest olmayan izleyiciler bile topluluktan gelen bu aksiyon dolu fotoğraflarla tarifsiz hisler yaşarlar. Adrenalin Bağımlıları kategorisindeki heyecan verici fotoğraflara göz atabilirsin.

Krediler: gmushinsky, la_niko, holgardo, systemdevice, amelia37blue, sirio174, tracyvmoore, -dakota-, adi_totp, vicuna, rancliffhasenza, duffman, amelia37blue, locutus, wil6ka, gerda, papierflugzeug, locutus, rafapinilla, robertofiuza, forceusr, _wool_x, -dakota-, akles, needle76, kibermike, gakurou, sirio174, -dakota-, blackbyrd, alaba, systemdevice, juniardigiugno, sharkboard, pierodonadeo, gionnired, kleeblatt, sirio174, minchi, badjuju, lawypop, pangmark, diablitomx, gakurou, rawpix, masha_njam, icuresick, paulfregeai, wil6ka, jmcedo, sharkboard, guest, agstw, gocchin & ashgowan

Adrenalin Bağımlılarının Dikkat Çekenleri

Bu yıl, renkli kişilikleri tanımak için bol bol imkan vardı. Burada Adrenalin Bağımlıları kategorisindeki yarışmadan en dikkat çeken bazı fotoğraflar var.

Lomography jürisi hala herkese açık kategori için fotoğraf seçmeye devam ediyor. Yakın zamanda bir duyuru daha yapacağız.


Diğer kategorilerden seçilen fotoğrafları buradan görebilirsin.

2016-12-22 #haberler #2016recap

Daha İlginç Makaleler