Lomo'Instant Automat ile Tayvan Seyahati!

Birkaç hafta önce Lomography ekibimizden bir üyemiz kısa süreliğine Tayvan’a gitti. Tayvan’a bir de Lomo’Instant Automat’ın vizöründen bakalım!

Uçuşlarda cam tarafında oturmayı her zaman sevmişimdir...

...ve şehri keşfetmeyi!

Gökyüzü çok güzel! Gün batarken bile Lomo’Instant Automat mükemmel sonuçlar yaratıyor.

Sevimli köpek ve birkaç fotoğraf daha.

Çoklu pozlama bizi her zaman etkiliyor! Selfie çekmek de hiç zor değil.

Lomo’Instant Automat sürpriz anları yakalayacak kadar hızlı. Arkadaşlarınla bir sonraki buluşmanızda usulca yaklaşıp, spontane bir anı yakala!

Umarız Tayvan’la ilgili yazımızı ve fotoğraflar sevmişsindir.


Küçük, güçlü ve tamamen otomatik olan Lomo’Instant Automat eğlenceli ve zahmetsiz gündelik çekimler için en ideal şipşak fotoğraf makinesi. Hem yeni başlayanalar hem de uzmanlar için muhteşem olan Lomo’Instant Automat, enstantane hızı, diyafram değeri ve flaş gücünü otomatik olarak ayarlayarak her farklı ışık koşulunda muhteşem pozlanmış fotoğraflar çekmeni sağlayacak. Müthiş yaratıcı özelliklerle donatılmış olan Lomo’Instant Automat ile plajda selfie'lerden, süper deneysel ışıkla boyamalara kadar her istediğini çekip, fotoğrafını saniyeler içinde elinde tutabilirsin. Bu sihirli şipşak fotoğraf makinesini hayata getirmemiz için bizi Kickstarter'da destekle ve Lomo'Instant Automat'ta %35'e varan indirimler ve ek hediyelerin keyfini çıkar!

kasim-lks tarafından, 2017-02-15 tarihinde ve #kültür #insanlar #lokasyonlar başlığında yazıldı.

Bahsedilen Ürün

Lomo'Instant Automat

Lomo'Instant Automat

Küçük, güçlü ve tamamen otomatik - Lomo’Instant Automat ile kusursuz aydınlatılmış, mükemmel odaklı fotoğrafları her zaman ve her yerde çekebilirsin.

Daha İlginç Makaleler