Michael Wojcik Renkli Eğlenceleri Lomo'Instant Automat Glass ile Fotoğraflıyor

Mitchell Wojcik Brooklyn, New York'tan bir fotoğrafçı. Sevdiği tarzı 'Hayalet Avcıları, aklımdan gelenleri yapmak ve hayatımı gittiği şekilde belgelemek.' diyerek nitelendiriyor. Eskiden bir şey yaparken üzerine çok düşünürdü ama şimdilerde sadece eğlenmeyi ve çok düşünmemeyi tercih ediyor. Tam da Lomo'Instant Automat Glass Magellan için mükemmel eş gibi duruyor!

Fotoğraflar: Mitchell Wojcik

Lomo'Instant Automat Glass ile çekim üzerine: LIAG ile çekmek fotoğraf kompozisyonundan ve ışıklandırmasından çok çektiğim objeye odaklanmamı sağladı. Manuel bir kamera kullanırken ki ince detaylara odaklanmaktansa daha çok önümde olan bitene ve eğlenmeme baktım.

Fotoğraflar: Mitchell Wojcik

Fotoğraf serisi hakkında: Küçüklüğümden beri mağaza vitrinlerine bayılmışımdır ve hep onları tasarlayan insanlardan biri olmayı hayal etmişimdir ama hiç bir zaman gerçekleştirme fırsatı bulamadım. LIAG ile çekim yaparken, o mağaza vitrinlerini alıp önümde duran minyatür versiyonlarına dönüştürme şansım oldu. Aynı zamanda çok güzel portreler elde ettim ve üst üste pozlama taktikleriyle ışık oyunları yaptım. Ne olursa olsun sonuçta hiç birinin üzerine aşırı düşünmem gerekmedi. Sadece önümde olana konsantre oldum ve deklanşöre bastım.

Fotoğraflar: Mitchell Wojcik

En gelişmiş şipşak fotoğraf makinemizi bir adım öteye taşıyoruz, karşınızda Lomo’Instant Automat Glass Magellan! Keşif sınırlarını zorlayan yıldız gözlemevleri ve öncü kâşiflerden esinlenerek, daha öncekine göre çok daha keskin ve berrak fotoğraflar yaratmak adına 38mm cam lensi tasarladık. Yansımaları önlemek için çoklu katmanlı tasarlanan en yeni optik tasarım, mükemmel pozlanmış geniş açılı anılar yakalamana olanak sunuyor.

Hemen Lomography Online Dükkan’a uğra ve Lomo’Instant Automat Glass Magellan fotoğraf makineni ön sipariş ver!

2017-03-27

Bahsedilen Ürün

Lomo'Instant Automat Glass

Lomo'Instant Automat Glass

En gelişmiş otomatik şipşak makinemizi bir üst seviyeye taşıyıp, Lomo’Instant Automat Glass Magellan'ı sunmaktan gurur duyuyoruz! Keşif sınırlarını zorlayan yıldız gözlemevleri ve öncü kâşiflerden esinlenerek, daha öncekine göre çok daha keskin ve berrak fotoğraflar yaratmak adına 38mm cam lensi tasarladık. Yansımaları önlemek için çoklu katmanlı tasarlanan en yeni optik tasarım, mükemmel pozlanmış geniş açılı anılar yakalamana olanak sunuyor.

Daha İlginç Makaleler