Lomography Simple Use Film Camera ile Dünyanı Mora Boya

Dünyayı keşfetmeye hazır mısın? Kendi hayal dünyanı, kullanıcı dostu, kompakt Lomography Simple Use Film Camera'nın sevilen, kült favorisi LomoChrome Purple ISO 100 - 400: Saykodelik Renk Değiştiren Film ile yüklü hali ile yansıt.

Simple Use Film Camera ile analog fotoğrafçılık zahmetsiz hale geliyor. Önceden yüklenmiş Purple film, sanatçıların ve sürrealistlerin fantezi odaklı fikirlerini açığa çıkarmayı daha da kolaylaştırıyor; hedefin canlı fuşya tonları, güçlü magentalar, pastelvari orkideler ya da yumuşak lila tonları elde etmek olsun, bu filmle analog gerçekliğinin dünya dışı tonlara dönüşmesini garanti edersin.

Daha iyisi, LomoChrome Purple'ı renk jelleri ile karıştırıp eşleştirerek içinde ki ressamı ortaya çıkar. Purple film ile parlak kırmızılar elde etmek için sarı ve macenta jelleri birleştir, daha yoğun morlar için camgöbeği ve macenta jelleri karıştır veya mavi ve sarı jelleri bir arada kullanarak yeşilin güzel bir tonunu yakala.

Simple Use Film Camera ile ilgili en iyi şey ne mi? Onu herhangi bir 35mm filmle yeniden yükleyebilirsin. Bunun için mikrositemizi ziyaret et!

2017-04-20 #donanım #haberler

Lomogon 2.5/32 Sanat Lensi dünyanı genişletecek - ama o sıradan bir geniş açılı lens değil. Küçük ve büyük maceraları elektriklendirecek olan Lomogon, belirgin Lomography estetiğine giriş biletin. Tatlı doygunluk, yüksek kontrast, üstün kalite optik, benzersiz bokeh, süper hızlı diyafram mekanizması - Lomogon dünyaya Lomo güzüyle bakmanı sağlayacak. Hemen Kickstarter sayfamıza uğra ve bu lens hakkındaki herseyini öğren. Kickstarter'a özel paketlerimizle %40'a varan indirim de seni bekliyor!

Daha İlginç Makaleler