Neptune Convertible Sanat Lensi Sistemi: 35mm'de Detayları İncelemek

Manzara, mimari, moda, portre, sokak fotoğrafçılığı – hepsini denemek istiyorsun. Ve farklı fotoğrafçılık stillerini denemek için, farklı perspektifleri elde edebileceğin güvenilir bir lens sistemin olması şart. Doğa fotoğrafları için detaylara yaklaşacağın bir yakın-çekim lensi isterken, sokak fotoğraflarında daha fazla detay alacağın geniş-açılı bir lens tercih edebilirsin.

Karşında Neptune Convertible Sanat Lensi Sistemi: tüm çekim ortamları için şık ve kompakt bir çözüm. İster fotoğrafçılığa yeni başlıyor, istersen de profesyonel ol, bu lens sisteminin çok kolay kullanımlı olduğunu göreceksin. Çekim ihtiyacına göre 35mm, 50mm ya da 80mm sabit odak uzaklığındaki ön lenslerden birini tercih et ve inanılmaz keskinliğe hazır ol. Eğer kırılgan bir bokeh istiyorsan, tek yapman gereken özel diyafram plakalarından birini kullanmak.

Mimari ya da canlı bir şehir manzarası mı çekmek istiyorsun? Muhteşem sokak fotoğrafları için 35mm odak uzaklığına geçiş yap.

Fotoğraflar: Sunsern Poontavee, Daniel Schaefer, Emanuele Passarelli, Acey Slade, Sunsern Poontavee ve Mohkc

Neptune Convertible Sanat Lensi Sistemi ile her şeye hazırsın!


Neptune Convertible Sanat Lensi Sistemi ile yeniden Kickstarter’dayız — tüm fotoğrafçılık olasılıklarında ihtiyacın olan her şey bir arada. 35mm, 50mm ya da 80mm sabit odak uzaklığına sahip, değiştirilebilir üç ön lensten birini kullanarak, tek bir lens sistemiyle, her çekim durumuna hazırlıklı olacaksın. Fotoğraflarının çevresine güzeller güzeli kırılgan bir bokeh etkisi için altı farklı diyafram plakasından birini kullanıp, sınırsız yaratıcılık kombinasyonunu deneyimleyebilirsin Charles Chevalier’in orijinal keşfinden esinlenilip pürüzsüz ve şık bir tasarım için yeniden tasarlanan bu çoklu katmanlı lens, ister analog, ister dijital kullanan başlangıç seviyesindeki fotoğrafçılar ve profesyoneller için ideal çözüm olacak.

Bizi Kickstarter’da destekleyerek Neptune Convertible Sanat Lensi Sistemi ve projeye özel ekstralara %45’e varan indirimle sahip olabilirsin!

2017-05-05 #donanım #haberler

Daha İlginç Makaleler