Geri Döndü: Yeni ve Geliştirilmiş LomoChrome Purple Film

İyi haber saykodelik renk kimyagerleri. Yaratıcı dünyanın sakinleşmeye başladığı şu günlerde LomoChrome Purple 35mm geri dönüyor. Eğer bu göz alıcı renkli negatif emülsiyonunu kaçırdıysan, üzerinde çalıştığımızı öğrenmek seni mutlu edecektir — hem de emülsiyonu çok daha iyi bir şekilde formüle ederek.

Bu yeni üretim yine mavileri yeşile, yeşilleri mora ve sarıları pembeye çeviriyor olacak. Ancak bu sefer, filmin kırmızı tonlara olan hassasiyetini arttırdık, böylece önerilen 400 ISO ayarında çok daha gelişmiş bir pozlama ve daha az gren elde edeceksin.

Fotoğraflar: Charlotte Pelleray, Charmaine Castillo, Charlotte Pelleray, Sanami Kwok, Sunsern Poontavee, Tommy Fortwo, Eunice Abique ve Tat Tso

Sürreal manzaralar, lacivert tonlarında portreler ya da dünyanı saracak psikotrop tonlar yarat. Gerçekliğin ötesine geç ve hemen Lomography Online Dükkan ya da sana en yakın Gallery Store’dan ön sipariş ver.

2017-05-24 #donanım #haberler

Lomogon 2.5/32 Sanat Lensi dünyanı genişletecek - ama o sıradan bir geniş açılı lens değil. Küçük ve büyük maceraları elektriklendirecek olan Lomogon, belirgin Lomography estetiğine giriş biletin. Tatlı doygunluk, yüksek kontrast, üstün kalite optik, benzersiz bokeh, süper hızlı diyafram mekanizması - Lomogon dünyaya Lomo güzüyle bakmanı sağlayacak. Hemen Kickstarter sayfamıza uğra ve bu lens hakkındaki herseyini öğren. Kickstarter'a özel paketlerimizle %40'a varan indirim de seni bekliyor!

Daha İlginç Makaleler