Simple Use Film Camera Atölyesi - 11 Haziran 2017

Lomography ailesinin en yeni üyesi Simple Use Film Camera ile hala tanışmadıysan şimdi tam zamanı! Yazın gelişini bu ‘kullan at’ fotoğraf makinesi ile kutluyoruz. 11 Haziran Pazar günü 15:00’da sen de bize katıl.

Krediler: nural

Atölye boyunca makinelerimizle renkli flaş filtrelerini de kullanarak çeşit çeşit fotoğraflar çekiyor olacağız. Atölyenin sonunda ise Simple Use Film Camera senin olacak! Color Negative, Siyah-Beyaz ya da LomoChrome Purple film yüklü makinelerden birini seç, hemen çekmeye başla. Ayrıca, makinene nasıl tekrar film takacağını gösteriyor olacağız.

Krediler: nural

Atölyeye kayıt yaptırmak için telefon numaranı da ekleyerek store.istanbul@lomography.com’a mail atman yeterli!

Yer: Lomography Embassy Store İstanbul – Serdar-ı Ekrem Caddesi, No: 5B Beyoğlu
34420 İstanbul
Tarih: 11 Haziran 2017, Pazar
Saat: 15:00

Atölye ücreti: Color Negative ve B&W Simple Use Film Camera için 75TL; LomoChrome Purple Simple Use Film Camera için 100TL.

Bu ücrete Simple Use Film Camera, atölye ücreti, 1 adet film ve banyo-tarama dahildir.

pinar434 tarafından, 2017-06-01 tarihinde ve başlığında yazıldı.

Lomogon 2.5/32 Sanat Lensi dünyanı genişletecek - ama o sıradan bir geniş açılı lens değil. Küçük ve büyük maceraları elektriklendirecek olan Lomogon, belirgin Lomography estetiğine giriş biletin. Tatlı doygunluk, yüksek kontrast, üstün kalite optik, benzersiz bokeh, süper hızlı diyafram mekanizması - Lomogon dünyaya Lomo güzüyle bakmanı sağlayacak. Hemen Kickstarter sayfamıza uğra ve bu lens hakkındaki herseyini öğren. Kickstarter'a özel paketlerimizle %40'a varan indirim de seni bekliyor!

Daha İlginç Makaleler