Simple Use Film Camera Atölyesi - 11 Haziran 2017

Lomography ailesinin en yeni üyesi Simple Use Film Camera ile hala tanışmadıysan şimdi tam zamanı! Yazın gelişini bu ‘kullan at’ fotoğraf makinesi ile kutluyoruz. 11 Haziran Pazar günü 15:00’da sen de bize katıl.

Krediler: nural

Atölye boyunca makinelerimizle renkli flaş filtrelerini de kullanarak çeşit çeşit fotoğraflar çekiyor olacağız. Atölyenin sonunda ise Simple Use Film Camera senin olacak! Color Negative, Siyah-Beyaz ya da LomoChrome Purple film yüklü makinelerden birini seç, hemen çekmeye başla. Ayrıca, makinene nasıl tekrar film takacağını gösteriyor olacağız.

Krediler: nural

Atölyeye kayıt yaptırmak için telefon numaranı da ekleyerek store.istanbul@lomography.com’a mail atman yeterli!

Yer: Lomography Embassy Store İstanbul – Serdar-ı Ekrem Caddesi, No: 5B Beyoğlu
34420 İstanbul
Tarih: 11 Haziran 2017, Pazar
Saat: 15:00

Atölye ücreti: Color Negative ve B&W Simple Use Film Camera için 75TL; LomoChrome Purple Simple Use Film Camera için 100TL.

Bu ücrete Simple Use Film Camera, atölye ücreti, 1 adet film ve banyo-tarama dahildir.

pinar434 tarafından, 2017-06-01 tarihinde ve başlığında yazıldı.

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler