Yaratıcılığına Yenilik Kat! Karşında Lomo'Instant Square!

1

Ah merhaba analog severler! Yine heyecanlı bir zaman ve biz yeni haberle meşgulüz. Size yeni ve harika olan projemizi sunmak için Kickstarter'a geri döndük: Lomo'Instant Square

Lomo'Instant Automatic Şipşak Otomatik Cam Kıvılcım Alev Çıtırtı Pop Gündoğumu Günbatımı Çizim Bilet Afrodizyak Keskin Ürperti Cesaret Şeker Baharat Yodel Dans Kara-Karıştırıcı Gelişigüzel Kompakt Akıllı Odak Flaş Yüz-Kızartıcı Kargaşa Sınırsız Muhteşem Fisto Her Zaman-Veya-Asla İstekli Renkli Dalavere Çalı Rastgele Sallantılı Paylaşılan Kare Fotoğraf Makinesi

Instax kare resimlerini üretmek için dünyadaki ilk tamamen analog olan şipşak fotoğraf makinesinden bahsediyoruz. Arılar kadar meşguldük, bu küçük hazine üzerinde gizlice çalışıyorduk ve inan bana hazinemizle gurur duyuyoruz. Süper keskin fotoğraflar için 95mm cam mercek, kesinlikle her şeyin üstesinden gelebilecek gelişmiş otomatik mod, akıllı alan odaklamanın yanı sıra Lomography'nin sevdiğimiz imza niteliğindeki özelliklerinin tümü: Sınırsız çoklu pozlama, otomatik zamanlayıcı, cam mercek - ve bir sürü şey daha...

Lomo'Instant Square bir sürü şey demek. İlk olarak bu fotoğraf makinesi, dünyanın her tarafından olan, kare formatı dört gözle bekleyen Lomograficilerimizden ilham alınmıştır.

İkinci olarak, öğrendiğimiz her şeyin bir özeti: yıllarca geliştirdiğimiz şipşak fotoğraf makineleri, topluluğumuzla olan güzel etkileşimimiz (hımm- yani siz), hepsi harika dozda bir çılgınlıkla harmanlandı. Fotoğraf makinesi Lomography'nin temel değerlerini benimsiyor: fotoğrafçılık karmaşık değil, deneysel bir süreç - ama yaşayan ve nefes alan bir belge olarak ortaya çıkıyor - ve bu durumun ayrılmaz bir parçası. Kötü veya önemsiz fotoğraflar yoktur: fotoğrafçılık, hayatı kutlamak ve dünya dönerken yaşadığımız anlardır.

Son olarak, Lomo'Instant Square bir davetiye olarak düşünüyoruz. Hayatını al ve renk tonu uygula, paylaş, salla ve çığlık at - kimse dinlemiyormuşcasına şarkı söyle - ters dur, bağır ve net ol. Karanlık olduğunda, aydınlat. Basitle başla, olağan dışı kendi kendini halleder.

Lomo'Instant Square, katlanabilir körüklü fonksiyonuyla, hem kompakt hem de retro bir tasarıma sahip. Tasarım, şipşak fotoğrafın altın çağını tanımlayan klasik modellerine bir takdiri olarak tasarlanmıştır. Her stile uyması için dört muhteşem versiyonuyla geliyor: zarif siyah, berrak beyaz, şık deri kahverengi ve Kickstarter destekçilerine özel göz alıcı bir sürüm daha.

199 USD'den başlayan fiyatlarla satılacak, ancak Kickstarter destekçileri planlanan perakende fiyatında %35'e kadar tasarruf sağlayacak ve her türlü ekstra hediyeyi alabilecek. Kickoff Special Destek paketlerini kaçırmadığından emin ol! Lomo'Instant Square mümkün olan en düşük fiyata sunuluyor, ancak kampanyanın ilk 24 saati için mevcut. Kickstarter kampanyamız 29 Eylül 2017'de sona erene kadar diğer harika fırsatlar da olacak!

ellakoppensteiner tarafından, 2017-08-29 tarihinde ve #haberler başlığında yazıldı.

1 Yorum

  1. nural
    nural ·

    Ya inanılmaz!

Daha İlginç Makaleler