Tüyo: Şipşaklarını Maksimize Et! (Bölüm 2)

Daha önce, fotoğraflarını saklamanın ve sergilemenin yaratıcı yöntemlerini paylaşmıştık. Şimdiyse Instagram-vari tarzıyla seni öne çıkartacak tüyolarımız var!

Kimyasal Manipülasyonlar

Eğer şipşaklarının biraz kirli ve deneysel görünmesinden rahatsız olmayacaksan, kollarını sıva ve işe giriş. Dikkatli ol! İşte adım adım açıklamalar!

Krediler: tomas_bates

Film Çorbası

Lomografici @uglydarling bu şipşak film çorbası için limon suyu ve dezenfektan kullanmaktan çekinmedi. Bu tüyonun tam detayları olmasa da, evde bulunan farklı sıvıları karıştırıp, şipşak fotoğraflarını bunlara batırabilirsin. Bunu fotoğraf hala oluşurken yapıyor olman gerekiyor ve dikkatli olmayı unutma!

Krediler: uglydarling

Anında Soyma

Modern Instax filmlerle de vintage tarzı, soyulan filmlerin görüntüsünü elde edebilirsin. Bu tarzı yakalamak için bu tüyoyu takip et. Teşekkürler, @buttonmunch!

Krediler: buttonmunch

Anında Sergileme

Bir dalı da şipşak fotoğraflarını anında sergilenmek için kullanabilirsin. Daha minimal, temiz bir görüntü için dalı beyaza boyayabilir ya da daha canlı bir sonuç için neon ve pastel tonlarını tercih edebilirsin. Ev dekorasyon mağazaları genelde yapay dal satıyor, o yüzden bu tüyomuzu gerçekleştirmek için ağaçlara zarar vermene gerek yok!

İlk tüyolarımızı kaçırdın mı? Buradan tekrar okuyabilirsin. Üçüncü tüyo sergisi de yolda!

2017-09-19 #dersler #instant #kickstarter #instantphotography #lomoinstantsquare

Daha İlginç Makaleler