Lomography 25. Yıl Partisine Davet

1992'de cesur öncüler, Uluslararası Lomography Topluluğu'nu (LSI) kurarak yaratıcı bir hareket başlattılar. Lomography'nin 10 Altın Kuralı bunu izledi ve yaratıcı bir devrimin başlangıcı oldu. Çerçeveleme ve kompozisyon gibi sanat okulu kurallarına karşı meydan okuma ve anı yakalamaya odaklanma vaktiydi - kalçadan, tepe taklak ya da içinden nasıl geliyorsa.

Yirmi beş yıllık süre içerisinde Lomography daha özgür, daha cesur bir çekim tarzı arayışında dünyanın dört bir yanından gelen milyonlarca yaratıcıyı bir araya getirdi; hayatın kendisi gibi. Dünyanın her köşesindeki bu insanlar kuralları reddediyor, kendilerini kaybediyor ve Güneş sisteminin etrafında dolanan bu tuhaf kayanın hayatını çılgın, büyülü bir deneyim haline getiriyor - tüm bunlar Lomography namına!

Biz de bu büyük devrimin doğuşunu kutlamadan edemezdik, değil mi? Lomography Embassy Store İstanbul olarak, 5 Kasım 2017 Pazar günü gerçekleşecek olan 25. yıl kutlamasına seni de bekliyoruz! Saat 17:00 itibariyle partilemeye başlıyoruz! İçeceklerimiz ve kurabiyelerimiz hazır olacak (bilen bilir, Nural süper kurabiye yapar). Ayrıca Fotoistanbul dahilinde yapılan LomoWall'da sergilenen fotoğrafların bir seçkisi duvarımızda yer alacak!

İşte detaylar;
Yer: Lomography Embassy Store İstanbul
Adres: Şahkulu Mahallesi Serdar-ı Ekrem Sokak No:5/B Beyoğlu-İstanbul

Etkinlik herkese açık ve ücretsizdir.

yagmurblt tarafından, 2017-10-27 tarihinde ve #haberler #25thanniversary #25yearsoflomography başlığında yazıldı.

Daha İlginç Makaleler