Karşınızda Lomo’Instant Automat Glass Kilimanjaro

Efseneye göre ‘Kilimanjaro’ ‘Yüce Dağ’ anlamına geliyor ve bu güçlü, minik makinenin gösterecek çok şeyi var.

Afrika'nın en yüksek karlı tepesinden esinlenerek, bu tebeşir beyazı, delikli deri dokuya sahip makineyi tasarladık ve eminiz fotoğraflarını yepyeni boyutlara taşımana yardımcı olacak!

Yüksek Performans

Ultra geniş açılı, dahili 38mm cam lensi ve gelişmiş otomatik pozlama modu ile fotoğrafların inanılmaz keskinlik ve mükemmel pozlamaya sahip olacak - her zaman.

Şipşak yaratıcılığın zirvesindeki Lomo’Instant Automat Glass Kilimanjaro diyafram değeri, enstantane hızı ve flaş gücünü otomatik olarak ayarlayarak, keskin görüntülere anında sahip olmanı sağlayacak.

Limit gökyüzü: Close-up Lens Eklentisi ya da Splitzer'ı tak; veya Bulb Modu, Çoklı Pozlama ve Renkli Flaş Filtreleriyle oyna.

Tüm bunlar yetmezmiş gibi, bu muhteşem makine aynı zamanda süper kolay kullanımlı alan odaklama sistemi, uzaktan kumandalı deklanşör ve tonlarca yaratıcı özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Fotoğraflar: Luna Simoncini, Denis Arndt, Devin Blaskovich ve Tomson Wu.

Lomo’Instant Automat Glass Kilimanjaro tüm sanatsal maceralarında yeni dostun olsun, hemen Online Dükkan ya da sana yakın bir Gallery Store'dan ön sipariş ver.

2017-11-02 #donanım

Daha İlginç Makaleler