LomoMatrix Akmerkez Yayında!

2

Akmerkez'in Üçgen Teras'ında yaptığımız LomoMatrix'i hatırlar mısın? Eminiz üzerinden bunca zaman geçtiği için o günü unuttuğumuzu düşündün. Araya farklı projeler, etkinlikler, ürün lansmanları girse de, biz o gün çekilen fotoğrafları tabii ki unutmadık. O gün çektiğimiz fotoğraflardan oluşan LomoMatrix sonunda yayında!

"Nedir bu LomoMatrix?" diyecek olursan, LomoMatrix’de 15-20 kişi bir çember oluşturur ve ellerindeki fotoğraf makineleri ile aynı anda ortadaki figürü çeker. Sonrasında fotoğraflar kullanılarak yapılan stop-motion video keyifle izlenir.

Biz de bu keyifli etkinliği Akmerkez desteği ile, Üçgen Teras'ta düzenlediğimiz bir atölye ile yeniden deneyimlemeye karar verdik. Güneşli bir Ağustos gününde yaptığımız atölyeye 15 hevesli Lomografici katılıp, farklı makineler ve filmlerle çekimler yaptılar. İşte oraya çıkan video!

LomoMatrix'e katılan herkese çok teşekkür ederiz!

nural tarafından, 2017-11-02 tarihinde ve #haberler #videolar #lomomatrix başlığında yazıldı.

Opening the door to a new realm in photography and videography, the New Petzval 80.5 mm f/1.9 MKII Art Lens celebrates 180 years of portrait photography. Compatible with Canon EF, Nikon F (d)SLRs, head over to our Kickstarter Campaign now to save up to 35% off on the Petzval 80.5 MKII Art Lens’ final retail price that’s less than $300 USD! But be fast this deal will last less than 24 hours!

2 Yorum

  1. morlice
    morlice ·

    <3

  2. nural
    nural ·

    @morlice sonunda ^.^

Daha İlginç Makaleler