Wes Anderson'un Garip Renk Paleti

Amerikalı yönetmen, bugünlerde film dünyasının başlıklarında sıkça yer alıyor ve bu onu 21. yüzyılın en önemli film yapımcılarından biri haline getiriyor. Wes Anderson'u özel renk kullanımınlarına ne söylenir ki?

Kubrick simetrisi ve geometrisinin yanı sıra, Anderson, kamerasının keskinliğini yumuşatan, pastel renk paletleri ile biliniyor. Bu, "The Grand Budapest Hotel", "The Royal Tenenbaums", "Moonrise Kingdom" gibi filmlerinde görülebiliyor; burada her film için özel renk paletlerini görebiliyoruz.

Video'yu buradan izle.


Önizleme görüntüsü videodan alınmıştır.

2017-12-12 #kültür

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler