LomoAmigo Müge Yıldız ve LomoKino Videosu "Junges Liebespaar"

İşleri dünyanın farklı yerlerinde sergilenen deneysel Türk yönetmen Müge Yıldız, bu sefer de LomoKino ile çektiği yeni video ile karşımızda!

Deneysel Türk yönetmen Müge Yıldız, Unsichtbar''ın yeni albümü Erlebnis'in dördüncü single'ı olan "Junges Liebespaar" için LomoKino Super 35 kullanarak çektiği müzik videosu ile karşımızda. İşte Müge'nin yarattığı video:

Müge ile yaptığımız röportaj ve LomoKino videosu Life is Flux için bu linki takip edebilirsin. Unsichtbar hakkında daha fazla bilgi için onları Facebook ve Instagram hesaplarından takip edebilirsin.

yagmurblt tarafından, 2017-12-04 tarihinde ve #videolar #lomoamigo #lomokino başlığında yazıldı.

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler