Lomo'Instant Square — Sen Ne Yaratacaksın?

Büyük Heyecanla Beklenen İkili Format Şipşak Fotoğraf Makinesi Çok Yakında Burada!

Lomo’Instant Square çok yakında burada! Kickstarter destekçilerimize yepyeni makineleri ulaşmaya başladı bile ve aldığımız inanılmaz geri bildirimler bizi çok mutlu etti. Lomograficilerin kendi ağızlarından bu heyecanın nedenini öğren ve sen de kendi Lomo’Instant Square fotoğraf makineni Lomography Online Dükkan ya da Gallery Store’dan sipariş ver!

Shim Eleven, Hong Kong
''Özellikler ve kullanımdaki esneklik bu makineyi türünün tek örneği haline getiriyor. Sokakta pek çok insan beni durdurup bu makinenin ne olduğunu ve nereden aldığımı sordu, çünkü benzersiz görüntüsü ve kullanımı çok etkileyici.''
Matthew Christiansen, Tayvan
''Avustralya’da her özel anı kaydederken çok mutlu oluyorum!''
Maiko Takeda

Sansasyonel Derecede Keskin

Lomo’Instant Square üzerindeki 95mm cam lensi ile aynen buradakiler gibi fotoğrafların inanılmaz keskin olacak! Flaş gücünden enstantane hızına kadar her şeyi ayarlayan gelişmiş otomatik modu ve akıllı alan odaklama sistemi ile göz açıp kapayana kadar kare fotoğraf üstadı olacaksın. Instant Mini Back ile Instanx Mini şaheserler de yaratabilirsin!

Karson Cheng, Hong Kong

Klasik Tasarım

Şipşak fotoğrafçılığın altın çağını tanımlayan klasik modellerden ilham alan Lomo’Instant Square kompakt, katlanabilir tasarım ve körüklü sistemle üretildi. Her stile uyum sağlayacak üç muhteşem tasarımdan birini seç: şık siyah, keskin beyaz ve kırmızı deri tasarımı ile Pigalle.

connnieee, Auckland Tea Chan, Hong Kong
''Bu kare bebekle çok eğleniyoruz.''
Ricky Choy, Hong Kong

Sınırsız Deneysellik Olasılığı

Sınırsız çoklu pozlama, uzun pozlamalar için bulb modu, kızılötesi uzaktan kumanda, zamanlayıcı ve çok daha fazlası yaratıcı özellik ile deneyselliğin asla son bulmayacak.

Portre lens eklentisi, renkli filtreler ve fotoğraflarını bölüp parçalaman için Splitzer da içeren Lomo’Instant Square Combo Package paketlerimizden birini de tercih edebilirsin. Dahası makinene takabileceğin Instant Mini Back sayesinde Instax Square ve Instax Mini filmler arasında rahatlıkla geçiş yapabilirsin!

Fotoğraflar: Analog Things ve Lomography ekibi
''Kesinlikle hemen yeni Lomo'Instant Square’imi kullanmaya başlayıp, Lomo'Instant App yardımıyla paylaşmak istiyorum!''
Kay-lene Tan, Melbourne

Karelerini Paylaş

Sen de Lomography Online Dükkan ya da sanay yakın bir Gallery Store’dan kendi Lomo’Instant Square’ini aldıktan sonra artık sıra Lomo'Instant Uygulaması’nı indirmekte! Şipşak fotoğrafçılık keyfini paylaşmanın en muhteşem yolu olan Lomo'Instant App tamamen ortalanmış görüntüler çekmeni sağlıyor. Hatta şipşak fotoğrafların ile online olarak paylaşacağın stop-motin filmler bile yaratabilirsin!

''Çok kompakt bir boyuta dönüşmesi, yaratıcı özellikleri ve cam lensin keskinliğini çok seviyorum.''
Judy M. Boyle, Pennsylvania

Sen de Lomo’Instant Square fotoğraf makineni Online Dükkan ya da sana en yakın Gallery Store’dan satın al!

genevievedoyle931 tarafından, 2018-01-23 tarihinde ve başlığında yazıldı.

Daha İlginç Makaleler