Kışa Lomo LC-A+'ya Meydan Oku

Bebeğim, hava hala çok soğuk! Evde, elinde sıcak içeceğinle oturup, en sevdiğin diziyi izlemek çok cazip geliyor olabilir ama kış manzaraları da çok güzel fotoğraflar yaratacaktır. Montunu giy, cesaretini topla ve bırak da Lomo LC-A+ sana yol göstersin.

Krediler: yanayana, uphilldawta & life_on_mars

Kış Renklerini Canlandır

Güneşli günlerde Lomo LC-A+ ile bir araya gelen, çapraz banyolanmış dia film favori tercih oluyor. Soğuk havalarda kendini ortaya çıkan renklerle şaşırt: buz mavileri, nane yeşilleri, öne çıkan kar beyazları, ama en önemlisi daha da canlı görünen renkler.

Krediler: jennson, tiano, rancliffhasenza & an4

Küçük Detayları Farket

Genelde gözden kaçan küçük detaylara dikkat et. Burnu kar olmuş hayvanlar, taze kara bürünmüş ağaçlar, soğuktan donmuş dallar. Lomo LC-A+ ailesinin yarattığı klasik vinyetler objen için güzel bir arka plan oluştururken, Minitar lens çarpıcı renkler yaratacak.

Krediler: hodachrome, gleby, orangebird, an4, mateja & claudi1007

Karda Eğlen

Kar manzaralarının tadını çıkar. Sakin bir anı ya da kış sporlarını fotoğrafla. Lomo LC-A+ ailesinin alan odaklama sistemi süper havalı fotoğraflar çekmeyi kolaylaştırıyor. Tek yapman gereken mesafeyi ayarlamak ve deklanşöre basmak!

Krediler: mikeluntzilla, mateja, tyler_durden, juliagulia, fruchtzwerg_hh, t0m7, olga_primavera, kleinerkaries & inkkl

Hemen Online Dükkan’a uğra ve Lomo LC-A+ fotoğraf makineni satın al.

2018-03-02 #donanım

Bahsedilen Ürün

Lomo LC-A+

Lomo LC-A+

Lomo LC-A ailesi ile analog fotoğrafçılık ustası ol. Gölgeli vinyetler, göz alıcı renkler ve doygunluk ile tanınan "35mm Lomography görüntüsünü" elde et. Lomo LC-A, ayarlanabilir diyafram ayarına sahip klasik Rus makinesi. Lomo LC-A+ ile çoklu pozlama, 1600'e varan genişletilmiş ISO değeri ve deklanşör kablo girişi gibi ek özelliklere de sahip.

Daha İlginç Makaleler