Kalçadan Çekmeyi Dene: Çocuk Gözünden Bakış

Lomography’nin 10 Altın Kuralı’ndan biri de "kalçadan çekmek", her Lomograficinin kesinlikle denemesi gereken bir alışkanlık. Bu tabii ki göründüğü kadar katı bir kural değil, sanki bir çocuk makineni kullanıyormuşçasına açını değiştirip, farklı tutuşlar deneyebilirsin. İçindeki çocuğu özgür bırak ve bir çocuğun perspektifini kopyalayarak bu özgürlüğü şımart.

Anne ve Babana Bak

Sanki tüm dünyayı anne ve baban kontrol ediyormuş gibi hissettiğin günleri özledin mi? Kalçadan, makineni yukarı doğrult, anne ve babanın sana yine sanki yaramazlık yapmışsın gibi baktıklarını göreceksin!

Krediler: aim2run, margogreenlaw & tejka

Böcekler, Her Yerde Böcekler!

Hep meraklı olan çocuklar, bahçenin içinde bulunan en küçük şeyler ve canlılar bile onları büyüler. Dikkatsiz oldukları gibi, ortamda minik yaratıklar olsa bile hiçbir şeyden korkmazlar ve tehlikeye yaklaşırlar.

Krediler: anne_g_bussell, kleeblatt & klindin

Haydi Gel ve Benimle Oyna

Ebeveynlerin yanı sıra, çocukların oyun arkadaşları en sevdikleri insanlar.dır Diğer çocukların yaptıklarını anlar, konuşur ve hareket ederler ve çoğu zaman birbirlerini kopya eder ve takip ederler. Oyun zamanı onlarla daha eğlencelidir!

Krediler: oleman, ketchupmama & flanflipflop

Sürünme Fotoğrafları

Taklit, çocuğun öğrendiği en erken becerilerden biridir ve genellikle televizyonda izleyebilecekleri hayvanları taklit etmeyi severler. Bazen oyun sürelerinin bir parçası, yerde sürünerek geçer.

Krediler: roryeaglestone, jblaze823 & mapix

2018-03-23 #dersler

Daha İlginç Makaleler